SAVA
VIRTUVĖ

Iš ko susideda virtuvės baldų gamybos procesas?

 1. Konsultacija salone arba nuotoliu. Pradžioje virtuvės projektas gali kelti begales klausimų. Visiškai įprasta jausti tam tikrą pasimetimą ar net nežinoti nuo ko pradėti. Būtent dėl to per pirmąją konsultaciją klientams stengiamės atsakyti į visus iškilusius klausimus ir, svarbiausia, padėti patiems suprasti savo lūkesčius, norus ir galimybes virtuvės vizijos kūrime.

Visada mielai kviečiame užsiregistruoti konsultacijai ir gyvai atvykti į DOMDOM saloną. Čia savo svajonių virtuvės įsivaizduoti nereikės – galėsite gyvai išbandyti visus šešis DOMDOM virtuvių stilius bei apžiūrėti medžiagų pavyzdžius.

Vis dėl to, konsultacija suteiks daugiau naudos, jeigu prieš ją atliksite namų darbus ir įvardinsite:

 • virtuvės erdvės išmatavimus;
 • numatomą virtuvinių baldų projekto biudžetą;
 • savo gyvenimo stilių ir tai, kaip dažnai gaminate namuose;
 • šeimos narių skaičių ir planuojamas veiklas virtuvėje;
 • virtuvės įrankių, indų ir prietaisų poreikį;
 • buitinės technikos poreikį: dviejų ar keturių kaitviečių kaitlentė ir tipas; orkaitės/mikrobangų krosnelės poreikis ir dydis; 60 cm ar 45 cm pločio indaplovė; plautuvės dydis, forma ir montavimo tipas; šaldytuvo ir šaldymo kameros poreikis ir dydis ir pan.

Ne paslaptis, kad buitinės technikos pasirinkimas yra tikras iššūkis ir laiko atimantis darbas. Todėl, DOMDOM klientams pageidavus, buitinę techniką parenkame nemokamai ir suteikiame nuolaidą ją perkant iš mūsų partnerių.

 1. Pirminiai matavimai jūsų būste. Patvirtinus virtuvės viziją atliekame pirminį matavimą būste. Šiame etape nebūtina išbaigta apdaila, tačiau mūsų specialistams svarbu gyvai išmatuoti ir apžiūrėti jūsų erdvę, kad būtų galima paruošti kuo tikslesnę 3D vizualizaciją, planą ir sąmatą. Įprastai matavimai trunka iki pusvalandžio, tačiau jeigu tuo pačiu aptariamos ir tam tikros detalės ar sprendimai, eksperto vizitas gali trukti ir 1-2 valandas.
 1. 3D vizualizacija, planas ir tikslios kainos pateikimas. 3D vizualizacijoje išvysite realų jūsų pasirinkto DOMDOM virtuvės stiliaus pritaikymą jūsų namams: paviršių medžiagos, buitinė technika, furnitūra ir kita. Taip pat kartu su vizualizacija, įprastai per 5 darbo dienas, pateikiame ir tikslią projekto kainą, virtuvės erdvės įvadų ir apšvietimo planą.
 2. Galutiniai matavimai po apdailos darbų. Namais džiaugsitės tik tada, kai kiekvienas būsto milimetras bus pritaikytas jūsų poreikiams, todėl preciziškumas ir galutinis matavimas po apdailos darbų yra būtinas nepriekaištingam rezultatui užtikrinti. Jums patogiu laiku mūsų specialistas atvyks į jūsų namus ir šiuos matavimus atliks.
 1. Baldų gamyba. DOMDOM garantuoja viską iš vienų rankų. Sklandi ir tvari gamyba užtikrinta inovatyvioje lietuviškoje gamykloje FABRICA VIRIDIS Kaune, kurioje moderniais inžineriniais sprendimais baldines plokštes galima apdirbti itin preciziškai. Plokščių paruošimo technika nulemia ne tik baldo estetiką bet ir patvarumą bei atsparumą aplinkos veiksniams. Virtuvės baldai iš LMDP plokščių pagaminami vos per 6 savaites nuo galutinio projekto suderinimo ir matavimo. Jeigu jūsų virtuvės baldų komplektui reikalingos dažytos plokštės, ypatingi, laikui imlūs gamybos sprendimai ar medžiagos, kurias reikia siųstis iš tiekėjų, gamybos terminas gali užtrukti 8-10 savaičių ir daugiau.
 1. Baldų montavimas jūsų būste. DOMDOM specialistai montuodami laikosi išskirtinai didelio atsargumo, kad apsaugotų jūsų būsto apdailą. Baigę darbus išveža visas atraižas ir išsiurbliuoja patalpą.
 2. Santechnikos privedimas, buitinės technikos montavimas ir prijungimas. Neabejojame, kad jums gerai pažįstamas jausmas, kai norisi kuo greičiau išbandyti naują pirkinį. Šis jausmas aplanko ir tada, kai kalbame apie savo naujuosius namus ar tik ką įrengtą virtuvę. Visgi šios akimirkos kai kurių gamintojų klientams tenka gerokai palaukti, nes po virtuvės baldų montavimo darbų tenka papildomai kviestis santechnikos ir elektros specialistus visiems prietaisams prijungti. Tačiau mums svarbu, kad nuo tada, kai išsakote savo viziją, jums daugiau nereikėtų apie nieką galvoti. Dėl šios priežasties buitinės technikos prijungimo ir santechnikos privedimo darbus atliekame nemokamai. Virtuve naudotis galite iš karto.
 1. Jūsų nauja virtuvė. Atradimų ir naujų istorijų kupinos kasdienybės namuose!

Nuo ko priklauso virtuvinių baldų gamybos kaina?

Žinodami, kas turi didžiausios įtakos virtuvinio komplekto kainai, galėsite kur kas lengviau išskirti prioritetus ir nuspręsti, kur norite investuoti, o kur galite sutaupyti. Kaip ir pasakose, taip ir baldų projektavime – ypatingas skaičius trys. Taigi, pateikiame tris aspektus, nuo kurių priklauso galutinė virtuvinio komplekto kaina: (1) fasadų ir (2) stalviršių medžiagiškumas bei (3) furnitūra ir dekoras:

 1. Fasadų medžiagiškumas. Bene reikšmingiausią virtuvės komplekto kainos dalį sudaro korpuso ir fasadų medžiagiškumas. Savo klientų vizijos neribojame – galite rinktis iš daugiau nei 100 stalviršių, virš 50 „Compact HPL“ plokščių ir 350+ baldinių plokščių dekorų. Dirbame su patikimais, ilgametę patirtį turinčiais laminuotų stalviršių tiekėjais: „Emporio SKIN“, „FAB“, „Gentas“, „Gizir“, „Kastamonu“, „Kronospan“, „Mobil3“, „SM’art“.

Ko gero, galvoje jau girdite aidintį kausimą „Kaip visoje gausybėje susigaudyti?“. Pagalvojome ir apie tai, todėl jums išskyrėme pagrindines virtuvės baldų medžiagų grupes, jų savybių ir kainos ypatybes:

 • Medžio masyvas ir faneruotė – aukštesnės kainos medžiaga, iš kurios įprastai gaminami vienetiniai baldai. Medžio masyvas išsiskiria unikalumu – tik tam medžiui būdinga tekstūra ar atspalviu. Norintys natūralaus paviršiaus, bet labiau prieinamos kainos, renkasi faneruotę – natūraliu lukštu dengtą MDF (medienos plaušų) plokštę. Vis dėlto, medis reikalauja ypatingos priežiūros. Net ir apdirbtas, jis nėra toks atsparus drėgmei ir mechaniniai trinčiai kaip LMDP ar dažyta MDF plokštė.
 • Dažyta MDF – medienos plaušų plokštė, dažniausiai dažoma arba padengiama specialia plėvele. Dažų spalvų pasirinkimas ypač platus ir preciziškas – spalvos turi universalius kodus, taigi visada žinosite, kad prireikus galėsite įsigyti identiškos spalvos dažų. Spalvas taip pat galima maišyti viena su kita arba koreguoti jų sudėtį ir taip išgauti unikalius atspalvius.

Galimybė varijuoti spalvomis ypač pravers norintiems baldus, sienas ir duris nudažyti identiška spalva ir sukurti harmoningą interjerą. Šią plokštę taip pat lengva apdirbti, iš jos galima išgauti įvairias formas, frezuoti ir kitaip dekoruoti. Ne veltui ji yra viena populiariausių baldų gamyboje. Be abejo, tai yra aukštesnei kainos kategorijai priklausantis sprendimas, o gamybos terminas yra kiek ilgesnis.

 • LMDP ir LMDF – laminuotos medžio drožlių plokštės, kurių gamyboje drožlės sumaišomos su klijais, supresuojamos ir nušlifuojamos. Išgauta medžiaga vėliau yra užlaminuojama įvairiais dekorais, kurie gali būti vienspalviai, su medžio ar akmens tekstūra – viskas priklauso nuo gamintojo stilistikos. Aukštos kokybės LMDP gali būti pagaminta MDF pagrindu viduje – toks pagrindas užtikrina dar didesnį patvarumą, o tokia plokštė vadinama LMDF.

Laminuota medžio drožlių plokštė pasižymi dideliu atsparumu trinčiai, karščiui, todėl iš jos yra gaminami ne tik baldų fasadai bet ir stalviršiai. Įprastai šių plokščių kaina yra žemesnė nei dažytos MDF – viskas priklauso nuo LMDP gamintojo, kolekcijos ir kitų ypatybių.

Pasirinkę LMDP ar LMDF plokštę laisvės improvizacijai turėsite kiek mažiau – rinktis galėsite tik iš gamintojo turimų laminato spalvų ar raštų bei negalėsite dekoruoti frezavimu. Tačiau šios plokštės turi ir savų privalumų – egzistuoja ypač matinių, ypač blizgių ir itin natūralios tekstūros LMDP ir LMDF plokščių kolekcijų. Šių tekstūrų išgauti dažant MDF plokšte nepavyktų. Žinoma, tokios išskirtinės kolekcijos pasižymi ir aukštesne kaina.

 1. Stalviršio medžiagiškumas. Stalviršis taip pat gali tapti priežastimi virtuvės kainai išaugti arba priešingai – sumažėti. Patrauklus pasirinkimas kainos atžvilgiu yra laminuotas stalviršis. Kitas pasirinkimas, kurio kaina dažnu atveju aukštesnė nei laminuoto, yra „Compact HPL“. Tai yra populiarus pasirinkimas dėl ypač didelio atsparumo drėgmei ir karščiui bei plonos kraštinės. Kainų kreive kopiant dar aukščiau rikiuojasi medžio masyvo, dirbtinio arba natūralaus akmens pasirinkimai.
 2. Furnitūra ir dekoras. Kai kalba pakrypsta apie furnitūrą ir dekoro elementus, atsiveria tikra „Pandoros“ skrynia. Iki kol klientas nesusiduria su šiais klausimais, gyvenimas atrodo kur kas paprastesnis. Tačiau DOMDOM salono dizaineriai ir konsultantai tam yra pasirengę – viską sudėlioja į aiškumo lentynas ir padeda sprendimus priimti lengviau.

Ką pakanka žinoti apie furnitūros įtaką bendram virtuvės biudžetui? Nuo to, kokiais lankstais ir kitais mechanizmais atsidarys spintelių durelės, kokios bus pasirinktos rankenėlės, stiklinės indaujos, kampiniai mechanizmai ir kiti dekoro bei funkciniai elementai, priklausys galutinė virtuvinio komplekto kaina.

Tačiau kaip žinoti, kiek tikslinga investuoti į furnitūrą? Dalims, kurioms tenka didžiausios apkrovos: durelių lankstams, „Cargo“ krepšiams ir panašiai, būtina nepriekaištinga kokybė, todėl skirti didesnį biudžetą patikimo gamintojo furnitūrai – išmintingas sprendimas.

Įsigiję nepatvarius mechanizmus, tikėtina, labai greitai turėsite ieškoti naujų, mat šie nebus skirti didesnėms apkrovoms ir paprasčiausiai pradės strigti. Tačiau visi kiti furnitūros sprendimai, tokie kaip kranų, plautuvių mechanizmai, leidžiantys paslėpti juos po stalviršiu, sustumiamos lentynos, paslepiami darbastaliai yra individualūs sprendimai. Pastarieji priklauso tik nuo jūsų poreikių ir biudžeto galimybių.

Savo klientams siūlome tik kokybišką partnerių „Blum“, „Hawa“, „Hafele“, „Hettich“, „Schuco“ furnitūrą, rūšiavimo sistemas, mechanizmus, kurie ilgalaikėje perspektyvoje veiks nepriekaištingai. Taip pat montuojame tokių prekės ženklų kaip „Blanco“, „AEG“, „Electrolux“, „Elica“ ir kt. santechniką. Tačiau mums svarbiausia lankstumas, todėl visada turite galimybę gamintojus pasirinkti ir savo nuožiūra.

Virtuvės baldų gamyba – kodėl verta gaminti pagal individualų užsakymą?

Viskas pagal jūsų poreikius. Net jei į virtuvę ketinate užsukti tik retkarčiais, čia viskas turėtų būti po ranka, ergonomiška ir, svarbiausia, miela jūsų akiai. Baldus suprojektuosime pagal Jūsų poreikius, gyvenimo būdą ir suplanuotą biudžetą. Sava virtuvė yra ta, kuri ne tik atspindi jūsų gyvenimo būdą, palengvina kasdienę buitį joje, bet ir džiugina.

Nauji individualių baldų sprendimai – greičiau, paprasčiau. Kadangi klientų poreikiai diktuoja tendencijas, individualių baldų projektai pastaraisiais metais įgijo naujų formų. Paradoksalu, tačiau standartinės modulinių baldų sistemos šiandieną jau gali virsti individualiu sprendimu. Modulinių baldų principas leidžia optimizuoti individualių baldų gamybą, taigi – ją paspartinti, o klientui palengvinti savos vizijos kūrimą.

Galite išbandyti gyvai. DOMDOM klientams siūlo pasirinkti vieną iš šešių, lietuvių dizainerių kurtų virtuvės stilių. Pasirinkto vieno ar kelių stilių modulius preciziškai pritaikome bet kuriai namų erdvei, o visiškam išskirtinumui pateikiame net 550+ dekoro variantų, kuriuos galite apžiūrėti gyvai. Norinčius ,,pasimatuoti“ savo svajonių virtuvę kviečiame išbandyti visus šešis įrengtus virtuvių stilius DOMDOM salone Vilniuje.

Elektros taškų planas. Užsakius DOMDOM virtuvės baldus, dizaineris padės atrasti tinkamiausią sprendimą būtent jums – sukurs ne tik virtuvės baldus, bet ir elektros taškų planą, kad kiekvienam buitiniam prietaisui būtų atrasta tinkamiausia vieta. O tada beliks tik džiaugtis rezultatu.

Visoje Lietuvoje. Individualumas neatsiejamas nuo lankstumo – nors esame įsikūrę Vilniuje, projektus įgyvendiname visoje Lietuvoje. DOMDOM virtuviniai komplektai savo namus jau atrado Kaune, Panevėžyje bei kituose didžiuosiuose miestuose ir rajonuose.

Ar suteikiate garantiją?

DOMDOM virtuvės baldams suteikiame 2 metų garantiją ir galimybę virtuvinį komplektą įsigyti lizingu be palūkanų.

Preciziškumas yra DOMDOM prioritetas. Praėjus 6 mėnesiams po baldų komplekto montavimo darbų, papildomai atliekame kokybės užtikrinimo kontrolę. Per 6 mėnesius virtuvinis komplektas „prasinešioja“ – nusistovi pagal tai, kaip jį naudoja šeimininkai.

Išsiaiškinę, kokie yra kliento atsiliepimai, pagal poreikį atliekame tam tikrus darbus: įvertiname realų daiktų svorį stalčiuose ar „Cargo“ krepšiuose ir atitinkamai sureguliuojame susijusius mechanizmus. Ši patikra leidžia užtikrinti, kad visi fasadai, stalčiai ir kitos baldų dalys bus tinkamai sureguliuotos, lygiuos ir veiks nepriekaištingai.

Virtuvės baldų gamyba | domdomhome.com
Virtuvės baldų gamyba | domdomhome.com
Virtuvės baldų gamyba | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6