SAVA
VIRTUVĖ

NERIBOTOS GALIMYBĖS RINKTIS

„Balti virtuvės baldai – tarsi baltas popieriaus lapas. Prie tokios virtuvės lengva derinti medžiagas ir akcentus. Nenuostabu, kad balta virtuvė pastaraisiais metais yra tarp populiariausių – ji bene mažiausiai pavaldi laikui ir yra skoningas pasirinkimas, derantis tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere“, – pasakojo D. Uleckytė.

Mitas ar tiesa?

Pirmiausia dizainerė griauna mitą, jog nešvarumai ant šviesaus paviršiaus matosi labiausiai: „Viskas yra priešingai. Dulkės ir kiti nešvarumai labiau pastebimi ant tamsių paviršių. Todėl nuogąstauti, jog balta virtuvė bus išskirtinai reikli, nevertėtų“.

Anot dizainerės, jeigu ieškote saugaus ir praktiško sprendimo, balti virtuvės baldai su tamsiu arba mediniu stalviršiu, derančiu su grindų spalvos mediena, yra puikus ir saugus pasirinkimas. Ne tik praktiška, tačiau gražu, stilinga ir modernu.

Pasisemti inspiracijos baltai virtuvei galite susipažinę su vienu iš šešių, dizainerių kurtų, DOMDOM virtuvės stilių „Realist.

Balta blizgi virtuvė

Mažoms namų erdvėms D. Uleckytė rekomenduoja rinktis baltus blizgius paviršius. Tai – nepamainomas sprendimas, kai reikia sukurti erdvės pojūtį.

Vis dėlto, vertėtų įvertinti tai, kad ant blizgių paviršių įbrėžimai ar nešvarumai bei pirštų antspaudai pastebimi labiau. Tačiau gera žinia ta, kad nešvarumus nuo blizgių paviršių lengva pašalinti abrazyvo neturinčia šluoste.

Balta matinė virtuvė

Ieškantiems daugiau natūralumo ir subtilumo, verta apsvarstyti baltą matinę virtuvę. Baltas matinis baldų paviršius puikiai susilieja su erdve. Šis pasirinkimas pasitarnaus tada, kai virtuvės erdvė sujungta su svetaine ir nesate tikri, kuriuos akcentus ateityje svetainėje norėsite turėti ar keisti.

Matinių baltų virtuvės baldų paviršių priežiūra reikalauja daugiau laiko ir pastangų, lyginant su blizgiais, tačiau jie yra kur kas praktiškesni. Pirštų, nešvarumų žymės ant matinio paviršiaus pastebimos mažiau.

Balti virtuvės baldai ir akcentai

Jeigu visiškas baltas minimalizmas – matiniai balti virtuvės baldų fasadai ir paviršiai – atrodo kiek per toli nuo jūsų virtuvės vizijos, D. Uleckytė rekomenduoja pasitelkti dizaino akcentus.

Baltą virtuvės korpusinių baldų komplektą gali pagyvinti atviros lentynos su dekoratyviniais augalais, ryškiaspalviais paveikslais, kulinarijos knygomis ar visada po ranka esančiomis druskine bei pipirine. Idėjų taip pat galite pasisemti ir šešiuose, lietuvių dizainerių kurtuose, DOMDOM virtuvės stiliuose.

Kitas sprendimas – spintelių fasadai su stiklu. Atspindžiai stikle ir tvarkingas spintelių „turinys“, matomas už stiklinio fasado, subtiliai pagyvins bendrą virtuvės vaizdą.  Taip pat ypač žaismingai atrodys virtuvių spintelės su baltais fasadais, tačiau spalvotais karkasais ar spalvotu spintelių vidumi. Dar šaunesniam duetui galite rinktis stiklinius fasadus ir vienos spalvos spintelių vidų.

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6