SAVA
VIRTUVĖ

Subtili charizma

„Kai namuose norisi charakterio ir emocijos, dažnai rekomenduoju pilkos spalvos virtuvės fasadus. Pilkas virtuvės komplektas lengvai derinamas su visomis namuose dominuojančiomis spalvomis“, – patarimais dalijosi D. Uleckytė.

Vienaip ar kitaip, pilka spalva interjerui įneša ramybės, skonio, o pasirinkus tinkamus atspalvių derinius – prabangos. Įkvėpimo ieškantys gali pasidairyti po šešis, lietuvių dizainerių kurtus, DOMDOM virtuvių stilius ir atrasti savo pilkos derinį. Visiškam virtuvės išskirtinumui – pasirinkimas iš 550+ dekoro variantų, taigi net milijono kombinacijų.

Kadangi pilka spalva yra sąlyginai neutrali, ji puikiai dera ir papildo tiek baltą, tiek juodą ar kitas spalvas. Įprastai dizainerė pilką spalvą derina su interjere esančiomis medžio spalvomis arba akmeniu. Pilki virtuvės fasadai derinyje su subtilia žalia ar melsva spalva sukuria ypač harmoningą ir raminančią interjero nuotaiką.

Šviesi pilka virtuvė – mažuose namuose

Gana dažnas net nesusimąsto, tačiau pilki virtuvės baldai tinka ir mažoms erdvėms, kai virtuvė ribojasi su svetainės zona.

„Mažuose būstuose virtuvės fasadams renkuosi tokią pat kaip sienų pilką spalvą. Taip virtuvė maksimaliai susilieja su svetainės zona ir nejaučiamas didelis virtuvės baldo gabaritas“, – pasakojo D. Uleckytė.

Tamsiai pilki fasadai – didelėms erdvėms

Namuose su didesnėmis erdvėmis interjero dizainerė drąsina ryžtis tamsiai pilkos spalvos virtuvės komplektui. Anot jos, toks baldas interjerui suteiks rafinuotos charizmos ar netgi taps visos erdvės akcentu.

Praktiškai patvirtinta, kad ant tamsių paviršių nešvarumai, antspaudai ir dėmės matosi labiau. Dėl šios priežasties tamsiai pilkos spalvos virtuvės fasadus D. Uleckytė pataria rinktis žmonėms, kurie myli akimis ir fasadų priežiūrai negailės skirti šiek tiek daugiau laiko.

Tačiau net ir šiuo atveju yra praktiškų sprendimų. Anot dizainerės, tamsiems fasadams galite rinktis išorines rankenėles vietoje įleistų profilinių – sprendimas, kad paviršius būtų liečiamas mažiau.

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6