SAVA
VIRTUVĖ

Drąsiems šeimininkams – juoda virtuvė

Juodų baldinių komponentų panaudojimas interjere kuria intymumo aurą. Kartais pakanka įvesti vos keletą juodos spalvos akcentų, kad nuobodžiai virtuvei suteiktumėte charakterio.

Juodas virtuvės komplektas labiau rekomenduojamas būstams, orientuotiems į rytus ar pietus. Patalpa didžiąją dalį dienos bus užpildyta saulės šviesa, todėl juodos spalvos virtuvės fasadai neatrodys taip agresyviai kaip šiaurinėje pusėje.

Ieškantys idėjų juodos virtuvės baldų deriniams įkvėpimo pasisemti gali iš lietuvių dizainerių sukurtų šešių modulinių DOMDOM virtuvės stilių. Pasirinkto virtuvės stiliaus moduliai preciziškai pritaikomi ir sumontuojami bet kurių namų erdvei. Visiškam virtuvės išskirtinumui – pasirinkimas net iš 550+ dekoro variantų.

Juodų paviršių priežiūra

Atrodo paradoksalu, tačiau kuo šviesesnis paviršius, tuo nešvarumai bus pastebimi mažiau. Priešingai yra su tamsiais ar juodais lygiais paviršiais.

Tačiau virtuvės fasadai gali būti ne tik lygūs. Pastarieji gali būti pagaminti iš natūralaus ąžuolo lukšto tašelių, kurie gali būti kvadratiniai gofruoti ar banguoti. Ant tokių gylio turinčių plokštumų pirštų antspaudai matosi kur kas mažiau, todėl priežiūra yra paprastesnė.

Juoda dera su bet kuo

Juodos spalvos virtuvės fasadai besąlygiškai dera su bet kuria spalva. Svarbu žinoti, kokią nuotaiką norite sukurti.

Natūralumo šalininkams ypač tiks juodi virtuvės baldai su medžio spalvų akcentais. Pavyzdžiui, jeigu viršutiniams fasadams renkatės juodą spalvą, o apatiniams – medžio plokštę, tuomet itin stilingai atrodys po apatinėmis spintelėmis įvestas juodos spalvos cokolis. Jis tarsi visą virtuvės baldą atskirs nuo grindų paviršiaus ir pabrėš skirtingas plokštumas.

Jeigu juodame virtuvės komplekte norite įvesti daugiau lengvumo, tarsi įžeminimo, dizainerė D. Uleckytė rekomenduoja apsvarstyti natūralaus akmens stalviršį ir tokią pat sienelę tarp apatinių ir viršutinių virtuvinių spintelių. Natūralus akmuo – nuo balto su įvairių spalvų gyslomis iki oranžinio, žalio ar net raudono – subtiliai pagyvins juodus virtuvės baldus.

Alternatyva natūraliam akmeniui gali būti ir „Compact HPL“ plokštės stalviršis su juodu užpildu. „Compact HPL“ plokštės atsparios smūgiams, vandeniui, sausam karščiui, trinčiai ir yra lengvai prižiūrimos, o jas apžiūrėti galima DOMDOM salone Vilniuje.

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6