PROJEKTAS

PROJEKTAS

VIRTUVĖS PROJEKTAS – TAI NE TIK BALDAI

VIRTUVĖS PROJEKTAS –
TAI NE TIK BALDAI

Esame patikimas partneris jūsų virtuvės projekto įgyvendinimui. Kurdami stilingus virtuvės baldų dizainus, valdome ir pasirūpiname visais įgyvendinimo procesais: nuo idėjos iki veikiančios virtuvės jūsų namuose. Nuolat kuriame inovacijas ir tobuliname procesus tam, kad savos virtuvės sulauktumėte be vargo ir greitai.

KITI BALDAI

KITI
BALDAI

Užsakant virtuvés komplektą kartu pagaminsime ir kitus korpusinius baldus: spintas, lentynas, stalus, todėl ieškoti dar vieno baldų gamintojo neprireiks. Tam, kad visi sprendimai būtų apgalvoti, mũsų dizaineriai baldų stilių ir erdvės išplanavimą pritaikys pagal jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą. O, kad įsivaizduoti būtų dar lengviau, sukursime baldų 3D vizualizacijas.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Daugiau projektų >

DOMDOM GAMYKLA

7000 kv. m.

Naudojamas gamyklos plotas.

Saulės kolektoriai

Ekologiški darbo principai

BREEAM Sertifikatas

Ekologiški darbo principai.

GAMYBA MŪSŲ
RANKOSE

Visi mūsų gamybos procesai vyksta Lietuvoje, naujoje ir inovatyvioje FABRICA VIRIDIS gamykloje Kaune. Vadovaujamės tvarumo principais: naudojame elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių, grąžiname šalutinius produktus į gamybos procesą, esame įdiegę atraižų mažinimo sistemą ir tvariai utilizuojame neperdirbamus produktus. Naudojamos technologijos užtikrina greitus gamybos terminus ir kokybišką produkciją. Gamyklos surinkimo meistrai atlieka dalinį baldų surinkimą ir pilnai juos paruošia montavimui.

MŪSŲ PARTNERIAI

DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM