DOMDOM

PROJEKTAS

PROJEKTAS

VIRTUVĖS PROJEKTAS –
TAI NE TIK BALDAI

Esame patikimas partneris jūsų virtuvės projekto įgyvendinimui. Kurdami stilingus virtuvės baldų dizainus, valdome ir pasirūpiname visais įgyvendinimo procesais: nuo idėjos iki veikiančios virtuvės jūsų namuose. Nuolat kuriame inovacijas ir tobuliname procesus tam, kad savos virtuvės sulauktumėte be vargo ir greitai.

KONSULTACIJA

Virtuvės projektas prasideda nuo konsultacijos su DOMDOM dizaino naujovių konsultantu arba dizaineriu. Šie specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus ir padėti pasirinkti konkrečius virtuvės sprendimus. Konsultacijos vyksta tiek online, tiek gyvų susitikimų metu DOMDOM salone Vilniuje. Šiame salone jūsų taip pat laukia visų šešių DOMDOM siūlomų virtuvių stilių ekspozicijos, kuriose galite apžiūrėti ir išbandyti medžiagas bei virtuvių funkcionalumus.

Tam, kad mūsų specialistai galėtų suteikti kokybiškas paslaugas, prieš konsultaciją prašome pasiruošti svarbiausią informaciją apie savo virtuvę ir atsakyti orientacinį klausimyną.

MATAVIMAI IR PROJEKTAVIMAS

Atliekame visus reikalingus tikslinamuosius matavimus jūsų namuose tam, kad projektavimo ir gamybos procesai vyktų sklandžiai – išvengtume netikslumų ir taisymų. Tuomet profesionalių projektuotojų komanda, gavusi brėžinius, paruošia galutinį projektą gamybai.

VIZUALIZACIJA

Konsultacijos metu sugeneruojame jums patikusio virtuvės stiliaus kartu su jūsų pasirinktais dekorais vaizdą 3D video formatu. Po konsultacijos pateikiame detalų virtuvės įgyvendinimo pasiūlymą jūsų numatytai virtuvės erdvei. Šį pasiūlymą sudaro reali jūsų virtuvės baldo 3D vizualizacija ir planas: dizainas, forma, matmenys, dekorai, furnitūra, buitinė technika, įtraukiami kiti pageidaujami parametrai, taip pat ir virtuvės kaina su montavimo paslauga.

DOMDOM

GAMYBA MŪSŲ
RANKOSE

Visi mūsų gamybos procesai vyksta Lietuvoje, naujoje ir inovatyvioje FABRICA VIRIDIS gamykloje Kaune. Vadovaujamės tvarumo principais: naudojame elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių, grąžiname šalutinius produktus į gamybos procesą, esame įdiegę atraižų mažinimo sistemą ir tvariai utilizuojame neperdirbamus produktus. Naudojamos technologijos užtikrina greitus gamybos terminus ir kokybišką produkciją. Gamyklos surinkimo meistrai atlieka dalinį baldų surinkimą ir pilnai juos paruošia montavimui.

MONTAVIMAS IR BUITINĖS
TECHNIKOS PAJUNGIMAS

Gamykloje surinktus virtuvės baldus pristatome tiesiai į namus, o DOMDOM montuotojai sutartu laiku atvyksta jų sumontuoti. Montavimo paslaugas atlieka profesionalūs, patyrę meistrai. Jūsų pageidavimu, meistrai taip pat pajungs buitinę techniką bei santechniką ir jūs iš karto galėsite naudotis naująja virtuve!

APGALVOTAS
IR LANKSTUS
DIZAINAS

Visos DOMDOM virtuvės yra gaminamos moduliniu būdu – kiekvienas virtuvės dizainas yra visiškai integruotas kartu su gamybos procesu. Tokiu būdu optimizuojame resursus ir užtikriname šiuolaikišką, tvarią ir greitą gamybą. Jums nereikia jaudintis dėl fiksuoto, nepajudinamo modulio dydžio, kadangi esame lankstūs – kiekvieną virtuvę preciziškai pritaikome pagal jūsų namus, atsižvelgdami į kiekvieną erdvės milimetrą.

DOMDOM

MŪSŲ PARTNERIAI

DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM
DOMDOM