SAVA
VIRTUVĖ

Kodėl verta rinktis komplektuojamus virtuvės baldus?

Ieškantiems daugiau nei standartinis virtuvinis komplektas, tačiau norintiems dalinio baldų personalizavimo, greitesnio rezultato ir prieinamesnio biudžeto, tikslingiausia apsvarstyti komplektuojamus virtuvės baldus. Pagrindiniai šių baldų privalumai yra:

  1. Greitesnis gamybos terminas. Komplektuojami DOMDOM virtuvės baldai sudaryti iš jau sukurtų ir kruopščiai dizainerių ištobulintų virtuvės spintelių modulių, o jų gamybos ruošiniai saugomi mūsų sistemose. Dėl šios priežasties tiek projektavimo, tiek pasiruošimo gamybai terminai yra gerokai trumpesni – nereikia gaišti laiko nestandartiniams sprendimams, o patvirtinus projektą baldų gamybą galime pradėti iš karto.
  2. Tikslesnis ir greitesnis surinkimas. Visi DOMDOM moduliai yra ne kartą surinkti ir ištestuoti. Gamybos ir montavimo procesas mums yra pažįstamas, todėl jį galime atlikti itin preciziškai ir tiksliai. Be to, kiekvieno kliento montuojami virtuvės baldai gamybos etape yra pilnai surenkami – visos galimos klaidos išsprendžiamos dar iki baldams pasiekiant kliento namus, todėl neatitikimų rizika yra labai maža. Šis testavimo etapas yra itin svarbus. Jį praleidus, montavimo metu atsiradusių neatitikimų taisymas kainuotų papildomą laiką ir transportavimo išlaidas.
  3. Aiškus biudžetas. Komplektuojamais moduliniais baldais kur kas lengviau tilpti kliento numatytuose biudžeto rėmuose. Biudžetas yra greičiau paskaičiuojamas ir aiškus, kadangi nėra nestandartinių sprendimų, kurių kainos kai kuriais atvejais neįmanoma įvardinti iš anksto. Be to, optimizuota modulių gamyba leidžia pasiūlyti patrauklesnę kainą.
  4. Paprastas atnaujinimas. Kadangi modulinių baldų matmenys yra nekintantys, po kurio laiko klientui lengva pasikeisti jau pabodusius ar nusidėvėjusius fasadus bei kitas modulių dalis.

Ar komplektuojamiems baldams galima pasirinkti dekorą?

 Pasitelkę DOMDOM virtuvės baldų modulius kartu su Lietuvos dizaineriais sukūrėme šešis skirtingus gyvenimo būdus atspindinčius virtuvių stilius. Nuo to klientus ir kviečiame pradėti – DOMDOM salone apžiūrėti ir išbandyti kiekvieną iš stilių ir jį „pasimatuoti“. Pasirinkto vieno ar kelių stilių modulius preciziškai pritaikysime jūsų namams, galėsite rinktis iš 550+ dekoro variantų. Taip paprastai komplektuojami baldai gali tapti ypač individuliais.

Kiek kainuoja komplektuojami virtuvės baldai?

Dažniausiai klientai kreipiasi numatę gana konkretų virtuvės komplektui skirtą biudžetą. Tokiu atveju komplektuojama modulinių baldų sistema yra tinkamiausias sprendimas. Klientui yra aišku, kiek konkrečių baldų modulių galime sutalpinti į turimą biudžetą išvengiant papildomų išlaidų nestandartiniams sprendimams. Be to, savo klientams siūlome galimybę baldus įsigyti lizingu be palūkanų.

Komplektuojami virtuvės baldai | domdomhome.com
Komplektuojami virtuvės baldai | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6