SAVA
VIRTUVĖ

Kaip įsigyti kokybiškus lietuviškus virtuvės baldus?

Lietuviški virtuvės baldai tarptautinėje arenoje stovi ant aukščiausio kokybės laiptelio. Be abejo, rinkoje lietuviškų baldų gamintojų yra daugybė ir kokybės lygis svyruoja atitinkamai. Todėl skirti laiko patikimo gamintojo paieškai yra svarbu, o tai padaryti geriausia atsakius į keletą svarbių klausimų:

  • Kiek baldų projekto etapų koordinuoja baldų gamintojas?

Patikimi ir profesionalūs baldų gamintojai įprastai pasirūpina visais virtuvinio komplekto gamybos etapais. Tai reiškia, kad gamintojas išmano kiekvieną baldų gamybos etapą, todėl ne tik užtikrins sklandų viso projekto vykdymą, bet ir kiekvieno etapo kokybės kontrolę.

Kokius etapus vertėtų aptarti su gamintoju? Rekomenduojame detaliai išsiaiškinti viską nuo idėjos išgryninimo; vizualizacijų ir tikslaus biudžeto paruošimo; pirminio ir galutinio (po apdailos darbų) matavimo jūsų būste iki gamybos; baldų surinkimo-testavimo bei klaidų taisymo gamykloje ir galutinio baldo surinkimo jūsų būste.

Taip pat patariame aptarti santechnikos ir elektros prietaisų pajungimo galimybes, patalpos sutvarkymo po montavimo darbų ir garantinės priežiūros sąlygas. Su pasirinktu baldų gamintoju pravartu iš anksto aptarti ir galimybę baldus sandėliuoti, jeigu dėl nenumatytų aplinkybių užtruktų jūsų būsto apdailos darbai.

Visi šie įvardinti virtuvės projekto etapai yra užtikrinti kiekvieno DOMDOM virtuvės užsakymo vykdyme. Klientus detaliai supažindiname su kiekvienu etapu – svarbiausia, kad visi klausimai būtų atsakyti ir darbus būtų galima pradėti abipusiu pasitikėjimu.

  • Kur ir kaip gaminami baldai? Vieni baldų gamintojai baldų gamybą atlieka pas partnerius. Kiti, turintys ilgametę patirtį, visą gamybos procesą atlieka nuosavoje gamykloje. Žinoma, daugiau lankstumo, kokybės ir sklandaus projekto eigos gali užtikrinti tie gamintojai, kurie gamybos procesą kontroliuoja nuo pradžios iki pabaigos.

Visi DOMDOM baldai gaminami Lietuvoje, naujoje ir modernioje gamykloje FABRICA VIRIDIS Kaune. Gamyklos surinkimo meistrai visus pagamintus baldus testuoja ir ištaiso atsiradusias klaidas, atlieka dalinį baldų surinkimą ir juos pilnai paruošia montavimui. Naudojamos technologijos ir procesai užtikrina greitą, tvarią ir sklandžią gamybą bei kokybišką produkciją.

  • Iš kurių tiekėjų ir kokias baldines medžiagas bei furnitūrą perka gamintojas?

Išsiaiškinkite, ar baldų gamintojo siūlomos baldinės medžiagos yra sertifikuotos, ar jų gamintojai yra kvalifikuoti ir patikimi, kokiomis technologijomis yra apdirbtos plokštės, ar jų atsparumas atitinka jūsų poreikius.

Pasidomėkite, ar medžiagos atsparios karščiui, mechaniniai trinčiai, ar nesugeria pirštų atspaudų, todėl yra praktiškos ir lengvai prižiūrimos. Be to, atkreipkite dėmesį ir į asortimentą – kuo didesnis medžiagų pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė jog išsirinksite labiausiai derančias spalvas ar dekorą.

Taip pat svarbu atsižvelgti ar vidiniai baldų mechanizmai-furnitūra yra parinkti tinkamai pagal numatomą jūsų virtuvės naudojimo dažnumą ir jūsų kokybės lūkesčius. Būtent virtuvės spintelių varstymui, stalčių ir krepšių atidarymui naudojamų mechanizmų kokybė užtikrins kiek ilgai ir kaip gerai virtuvė tarnaus. Jeigu jūsų lūkestis kokybei yra aukštas, virtuvę planuojate dešimčiai metų ir daugiau, tuomet vertėtų rinktis patikimus, ilgametę patirtį turinčius furnitūros gamintojus.

  • Ar suteikiama garantija? Patikimi gamintojai, užtikrinti savo baldų kokybe, visada suteikia garantiją. Pasidomėkite ne tik garantijos terminu, bet ir jos sąlygomis. DOMDOM ekspertai atlieka ir papildomą kokybės kontrolę. Po 6 mėnesių, kai baldas yra išbandytas, susisiekiame su klientu ir, prireikus, atvykstame sureguliuoti furnitūros ar kitų baldo dalių.
  • Kiti kokybės parametrai. Kokybę taip pat nusako ir kiti baldų gamybos etapai: baldų montavimas – ar jis kruopštus ir preciziškas, kliento aptarnavimas – ar skiriama pakankamai dėmesio jūsų poreikiams išsiaiškinti ir panašiai. Rekomenduojame atsižvelkite ne tik į siūlomą kainą ir gamybos terminą, bet ir į tikrų klientų atsiliepimus, gamintojo reputaciją, patirtį, siūlomas garantijos sąlygas ir bendrą požiūrį į klientą.

Kokį virtuvės stilių rinktis?

Prieš leisdamiesi į virtuvės stiliaus paieškas klientai gana dažnai teiraujasi, kokios dabar vyrauja naujausios interjero tendencijos. Tačiau tendencijos ir mados – laikinas dalykas, kuris po metų jau gali būti neaktualus. Todėl geriausios tendencijos yra tos, kurios su kiekvienais metais išlieka lygiai tiek pat vertingos visomis šio žodžio prasmėmis. Ypač džiuginančios pastarųjų metų tendencijos – tvarūs sprendimai, tausojantys gamtą, praktiškumas ir minimalizmas. Su šiuo deriniu niekada neprašausite.

Pravartu žinoti, kad įmantriems stiliams – klasikai, industriniam stiliui ir kitiems – kokybiškai išpildyti reikia kur kas daugiau erdvės. Todėl kompaktiškame būste interjero dizaineriai pataria rinktis modernų, minimalistinį interjerą. Jame, keisdami dekoro detales, galite interjerui suteikti bet kurio stiliaus prieskonį. Be to, virtuvės stilių rekomenduojama derinti prie viso būsto interjero. Taip išlaikysite nuoseklumą ir džiaugsitės skoningais namais.

Kita virtuvės stiliaus samprata

Vienaip ar kitaip, bet kuris interjero stilius turėtų atspindėti jūsų gyvenimo būdą, charakterį ir požiūrį į pasaulį. Todėl DOMDOM ekspertai į sąvoką „stilius“ klientus kviečia pažvelgti ir iš kitos perspektyvos, kai virtuvės stiliaus neįmanoma įsprausti į tradicinių pavadinimų („Klasika“, „Skandinaviškas“ ir panašiai) rėmus. Tiksliau šią sąvoka būtų galima apibrėžti kaip gyvenimo būdą atspindintį virtuvės konceptą. Juk virtuvė ir jos stilius – tai viskas apie jus, jūsų gyvenimą, įpročius ir svajones.

Vadovaujantis šia mąstysena ir bendradarbiaujant su žymiais bei ilgametę patirtį turinčiais Lietuvos interjero dizaineriais buvo sukurti šeši unikalūs DOMDOM virtuvės stiliai. Ne paslaptis, kad žmogui lengviau rinktis iš riboto pasirinkimo derinių. Todėl savos virtuvės idėjos paieškas klientus kviečiame pradėti nuo savo gyvenimo stiliaus įvardinimo – gyvai salone išbandžius ir pasirinkus vieną iš šešių virtuvės stilių. Vėliau pasirinktą stilių dizaineris milimetrų tikslumu pritaikys jūsų namų erdvei.

Galbūt virtuvėje visada leidžiatės į kulinarines paieškas ir atradimus? DOMDOM salone „pasimatuokite“ CREATOR virtuvės stilių, skirtą amžinai smalsiems žmonėms, gyvenantiems neišsenkančio kūrybiškumo pasaulyje. O gal virtuvėje verda visas jūsų šeimos gyvenimas, buriasi draugai ir artimieji? ENTHUSIAST virtuvės stilius skirtas būtent jums, vertinantiems namų šurmulį.

Lietuviški virtuvės baldai | domdomhome.com
Lietuviški virtuvės baldai | domdomhome.com
Lietuviški virtuvės baldai | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6