SAVA
VIRTUVĖ

Kas yra moduliai?

Virtuvės baldų modulis yra virtuvinio komplekto sudedamoji dalis – tarsi viena „Lego“ kaladėlė, kurios dizainas ir funkcionalumas ištobulintas itin preciziškai.

DOMDOM virtuvės moduliai sukurti bendradarbiaujant su Lietuvoje žinomais ir ilgametę patirtį turinčiais interjero dizaineriais. Ypatingas dėmesys skirtas ergonomikai, funkcionalumui, nepriekaištingam dekorui ir kokybei.

Pasitelkę modulių derinius žymūs dizaineriai sukūrė šešis skirtingus gyvenimo būdus atspindinčius virtuvės stilius, kuriuos galima išbandyti DOMDOM salone Vilniuje.

Modulį galima padidinti ar sumažinti pagal tikslius jūsų būsto erdvės matmenis ir komplektuoti su kitų virtuvės stilių moduliais. Taip pat sukurtos visos galimybės modulių dizainui personalizuoti – galite rinktis iš 550+ dekoro variantų.

Kada verta rinktis modulinę virtuvę?

Modulinės virtuvės aktualios skubantiems, kadangi virtuvės baldų kūrimas vyksta komplektuojant jau išgrynintus modulius. Taigi, baldų gamyba moduliais leidžia optimizuoti ir paspartinti individualių baldų gamybos procesą.

Kitas reikšmingas privalumas – modulius DOMDOM salone galima „pasimatuoti“ gyvai. Ši galimybė palengvina savos virtuvės vizijos kūrimą: pakanka išsirinkti jums patikusio vieno ar kelių stilių modulius, kuriuos dizaineris pritaikys jūsų namų erdvei.

Taip pat modulinę virtuvę patogu rinktis, kai žinote konkretų virtuvės indų, prietaisų ir kitų daiktų skaičių. Suskaičiavus tikslius turimus virtuvės apyvokos daiktus atitinkamai galima parinkti tikslaus tipo ir dydžio modulius.

Kaip prižiūrėti?

Modulinės virtuvės priežiūra priklauso nuo pasirinktų darbastalio, fasadų ir kitų medžiagų. Visada klientams papasakojame, kaip geriausia prižiūrėti pasirinktas medžiagas ir parenkame specialius valiklius.

Modulinės virtuvės | domdomhome.com
Modulinės virtuvės | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6