SAVA
VIRTUVĖ

Kokias baldų spalvas rinktis mažai virtuvei?

Jeigu jūsų namuose telpa tik mažas ar mini virtuvinis komplektas, geriausias sprendimas yra šviesūs baldų fasadai. Tinkamiausias pasirinkimas būtų balta spalva ir visi jos atspalviai – balta su geltonos, rudos ar žalsvos spalvos tonais.

Jeigu spėjote suabejoti, ar šviesus baldų komplektas bus praktiškas, skubame išsklaidyti mitą, jog ant šviesių baldų nešvarumai matosi labiau. Tikrovėje yra priešingai, juodi, tamsūs paviršiai „išduoda“ daugiau – dulkės ar nešvarumai ant tamsių baldų pastebimi lengviau.

Tiems, kurie savo virtuvės vizijoje baltos virtuvės nemato, puikiai tiks pilkos spalvos baldų komplektas. Pilka yra neutrali spalva, o priderinta prie sienų spalvos gali sukurti ypač subtilią atmosferą. Ieškantiems spalvų savo mažai virtuvei tiks ir žemės tonai, šiltos pastelinės, smėlio, rusvai žalsva-chaki spalvos.

Ko gero, pagrindinė mažos virtuvės taisyklė – spalvų harmonija. Klientams dažniausiai patariame vengti pernelyg ryškių ar kontrastuojančių paviršių. Maži virtuviniai komplektai optiškai padidėja tada, kai sienoms pasirinkta ta pati kaip ir baldų spalva, o prie virtuvinių baldų fasadų spalvos priderinti kiti baldai: valgomasis stalas, kėdės, svetainės baldai.

Kokie paviršiai turėtų dominuoti mažoje virtuvėje?

Besisukant mažesnėje virtuvėje, kad ir kiek daug ar mažai begamintume, paviršius liečiame, ištepame kur kas greičiau. Todėl praktiški paviršiai visada yra geriausia tendencija.

DOMDOM salone klientus supažindiname su skirtingų paviršių medžiagiškumo savybėmis. Pavyzdžiui, ant vienų paviršių nelieka pirštų žymių, kiti savo blizgumu suteikia erdvės pjūtį, tačiau ant jų nešvarumai pastebimi labiau. Be abejo, medžiagų kokybę nusako ir kaina, todėl įvertinęs kliento poreikius bei galimybes dizaineris visada pateikia optimaliausią sprendimą.

Mažos virtuvės baldai | domdomhome.com
Mažos virtuvės baldai | domdomhome.com
Mažos virtuvės baldai | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6