SAVA
VIRTUVĖ

Ar verta investuoti į nestandartinių virtuvės baldų gamybą?

Šio klausimo galima paklausti ir kitaip – ar verta investuoti į patogią, asmeniškai tik jums pritaikytą buitį namuose? Jeigu jūsų atsakymą „Taip“ iš karto mėgina nurungti dvejonė „Bet juk tai brangu“, nepasiduokite šiam klaidingam mitui.

Pirmiausia, pasitarę su profesionaliu dizaineriu, išsiaiškinsite, kokio dydžio ir kiek buitinių prietaisų jums prireiks. Išduosime paslaptį – gana dažnai paaiškėja, jog klientui pakanka mažesnės indaplovės ar dviejų kaitviečių kaitlentės, o kitais atvejais – ir mažo šaldytuvo. Buitinė technika yra vienas svarbių veiksnių, turinčių įtakos galutinei virtuvės įrengimo kainai. Taip pat didelės reikšmės kainai turi furnitūros, mechanizmų, stalčių ar durelių pakėlimų sistemų modeliai ir vienetų skaičius.

Lygiai taip pat su medžiagomis – DOMDOM konsultantai padės nuspręsti, į kuriuos fasadus ir stalviršius verta investuoti, o kuriems galite pasirinkti finansiškai labiau prieinamas alternatyvas. Be to, individualus baldų projektas galės būti priderintas prie jūsų bendro namų interjero – taigi, džiaugsitės ne tik patogiais, bet ir harmoningais namais.

Galiausiai, net jeigu nestandartinio virtuvės projekto kaina atrodo solidi, ją galite išmokėti dalimis, o atnaujinta virtuve džiaugtis iš karto. DOMDOM siūlo alternatyvą baldų pirkimui išsimokėtinai – galimybę pasinaudoti lizingu be palūkanų.

Kaip suprojektuoti savito stiliaus virtuvę?

Svarbiausia skirti laiko atsakymams į klausimus: ką ketinu veikti virtuvėje, kiek žmonių ir kaip dažnai ja naudosis, koks mano gyvenimo būdas, kur ir kaip sutalpinsiu visus turimus indus, įrankius ir prietaisus.

Nestandartinių baldų projekto privalumas yra tas, kad atsakymus į šiuos ir kitus klausimus jums padės atrasti profesionalus interjero dizaineris, su kuriuo visada galite susisiekti ir pasitarti. Patvirtinus projektą, ekspertas lydės jus viso projekto metu.

Išsiaiškinus jūsų poreikius ir svajones, interjero dizaineris padės išsigryninti virtuvės viziją. DOMDOM džiaugiasi galėdami pasiūlyti net šešis skirtingus lietuvių dizainerių kurtus virtuvių stilius, kuriuos galite gyvai apžiūrėti ir išbandyti DOMDOM salone Vilniuje. Pasirinkto vieno ar kelių stilių sprendimus preciziškai pritaikysime kiekvienam namų erdvės milimetrui bei galėsite rinktis iš 500+ dekoro variantų. Individualumui ribų nėra!

Nestandartinis baldų sprendimas bus dar unikalesnis ir patogesnis jums, jeigu jo planavimą atliksite ankstyvoje būsto įsirengimo stadijoje. Šiame etape dar galima be papildomų trikdžių paruošti santechnikos ir elektros taškų įvadų planą pagal rekomenduojamą ergonomiką ir jūsų poreikius.

Per kiek laiko galima tikėtis nestandartinių virtuvės baldų pagaminimo?

Patvirtinus virtuvės projektą, baldų gamyba trunka nuo 6 iki 12 savaičių. Gamybos trukmė priklauso nuo baldų komplekto sudėtingumo ir pasirinktų dizaino elementų.

Virtuvės baldai iš LMDP plokščių pagaminami vos per 6 savaites nuo galutinio projekto suderinimo ir matavimo. Jeigu jūsų virtuvės baldų komplektui reikalingos dažytos medžiagos, ypatingi, laikui imlūs sprendimai, ar medžiagos, kurias reikia siųstis iš tikėjų, gamybos terminas gali užtrukti 8-12 savaičių ir daugiau.

Planuojantiems svarbu įvertinti tai, kad į gamybos laikotarpį neįtrauktas jūsų poreikių, baldų vizijos ir dizaino derinimo laikas, kuris įprastai trunka porą savaičių.

DOMDOM siekiame kiekvieną baldų projektą įgyvendinti kuo lanksčiau. Baldų gamybai užtrukus trumpiau nei numatyta, baldus atvežti ir sumontuoti galime anksčiau. Žinoma, jeigu tik klientas pasiruošęs. Be abejo, nutinka ir priešingai – klientui apdailos darbai užtrunka ilgiau nei planuota. Tačiau net ir tam esame pasiruošę – sutartam laikui baldus sandėliuojame savo gamykloje.

Nestandartiniai virtuvės baldai | domdomhome.com
Nestandartiniai virtuvės baldai | domdomhome.com
Nestandartiniai virtuvės baldai | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6