SAVA
VIRTUVĖ

Kas yra klasikinis stilius?

Klasikinis stilius – nors ir pretenzingas, tačiau nesenstantis. Jame dizainas susilieja su išskirtiniu istoriniu klasikos laikotarpiu, kuriam būdinga prabanga, struktūruotos dekoro detalės ir natūralios medžiagos.

Šiame interjere viskas kalba tik apie aukščiausią kokybę: medžio masyvo baldai, natūralaus akmens stalviršiai, prabangaus audinio užuolaidos, baldų apmušalai ir kilimai. Visą šį derinį galima prilyginti išskirtinei meno instaliacijai, kurią dažnu atveju gali vainikuoti ir aukštesnė kaina.

Net jeigu savo būsto įsirengimo biudžetą esate paskirstę kitiems prioritetams, klasikinės virtuvės dizainą galite sukurti labiau įperkamomis, tačiau ne ką prastesnėmis alternatyvomis. Vienas iš pagrindinių tokio stiliaus atributų yra klasikiniu „filingu“-rėmeliu frezuoti ir dažyti fasadai. Klasikinio stiliaus interjere šie rėmeliai atkartojami sienų bei kitų baldų dekore.

Kaip išgauti klasikinės virtuvės įvaizdį?

Šiandieną populiaru klasikinių virtuvės baldų fasadams rinktis MDF medienos plaušų plokštę. Joje frezuojami klasikiniam stiliui būdingi raštai ir motyvai, o vėliau ši plokštė nudažoma jūsų pasirinkta spalva. Su MDF plokštės savybėmis galite susipažinti čia.

Projektuodami virtuvinio badų komplekto išdėstymą laikykitės simetrijos – tai pagrindinė klasikinio stiliaus taisyklė. Spintelių ir stalčių varstymui rekomenduojame rinktis baldų rankenėles, kurios visam virtuviniam komplektui suteiks elegancijos ir grakštumo prieskonį.

Ypatingo dėmesio verta ir spalvų paletė. Klasikiniame stiliuje pjedestalas užleidžiamas baltai spalvai, tačiau vietos čia lieka ir švelnioms, šviesioms, natūralių tonų, harmoningoms spalvoms ir ritmiškiems spalvų akcentams.

Moderni klasika – kai mažiau yra daugiau

Pretenzingi interjero stiliai reikalauja daug erdvės, o ypač klasikinis stilius. Tačiau net jeigu jūsų virtuvėje vos pora kvadratinių metrų, čia apsigyventi klasikai vietos visada yra.

Spintelių fasadams pasirinkite MDF medienos plaušų plokštę su minimaliu raštu ar rėmeliu, dosnesnį biudžetą skirkite akmens stalviršiui bei pridėkite derančias metalo rankenėles – štai ir viskas, moderni klasika subtiliai įsikūrė jūsų virtuvėje.

Iškilo savos virtuvės idėjų ir klausimų? Registruokitės konsultacijai ir išgirskite visus rūpimus atsakymus iš mūsų patyrusių dizainerių.

Kiek laiko laukti pristatymo?

Jeigu baldams pasirinktos LMDP plokštės, esančios sandėlyje, virtuvės baldus pagaminsime per 6 savaites nuo galutinio projekto suderinimo ir matavimo darbų. Kai baldų gamyboje naudojama dažyta MDF plokštė, LMDF bei papildomos medžiagos, pavyzdžiui, stiklas, metalas arba kai medžiagas reikia siųstis iš tiekėjų, tuomet gali tekti luktelėti 10 savaičių ir daugiau.

Užsakius virtuvę, galėsime jums suprojektuoti bei pagaminti kitus baldus, priderintus prie bendro jūsų būsto ir virtuvės stiliaus. Kitų baldų gamyba įprastai trunka iki 12 savaičių.

Manome, kad apie mūsų darbus geriausiai kalba laimingi klientai. Laimingi yra tie, kuriems nereikia klaidžioti idėjų ir klausimų gausoje, o galutinis rezultatas džiugina be išlygų – tai mes jums pažadame.

Klasikinės virtuvės baldai | domdomhome.com
Klasikinės virtuvės baldai | domdomhome.com

VIRTUVIŲ STILIAI

EXPLORER

Paskui svajones!

1/6

VISIONARY

AMBICINGOS IDĖJOS BE
KOMPROMISŲ.

2/6

REALIST

APGALVOTAS NAMŲ JAUKUMAS.

3/6

CREATOR

INDIVIDUALI ERDVĖ
SAVIRAIŠKAI!

4/6

HERO

PRASMINGAM IR VEIKLIAM
GYVENIMUI.

5/6

ENTHUSIAST

ČIA VERDA GYVENIMAS!

6/6