Pagrindiniai DOMDOM ekspertų patarimai norintiems išsirinkti virtuvinį komplektą

Be abejonės, virtuvės komplektai pagal užsakymą – galimybė išpildyti visas savo svajones ir džiaugtis asmeniniams poreikiams pritaikyta virtuve. Tačiau ką pravartu žinoti, kad virtuvinio komplekto gamyba būtų sklandi? DOMDOM ekspertai pataria skirti laiko atidžiam planavimui ir atsižvelgti į šiuos tris patarimus.

Apgalvokite savo poreikius

Virtuvinis komplektas – tai kur kas daugiau nei tik baldinių plokščių rinkinys daiktams sandėliuoti ar pasidėti. Todėl galvokite apie jį kaip apie priemonę palengvinti jūsų buitį namuose ir sukurti erdvę jūsų mėgstamoms veikloms. Juk dažnas čia praleidžiame daug laiko ne tik gamindami, bet dirbdami ar leisdami laiką su šeima ir draugais.

DOMDOM ekspertai jau pirmosios konsultacijos metu padeda klientams atsakyti į klausimus, kurių atsakymai tampa pagrindinėmis gairėmis virtuvės projektui. Apsvarstoma ne tik tai, kiek ir kokių tiksliai buitinių prietaisų ar indų turite, tačiau taip pat aptariama kiek ir kada mėgstate gaminti, suburti draugus ir pan.

Tuo pačiu su konsultantais nusprendžiama, kuri virtuvinio komplekto forma klientui tinkamiausia bei kaip geriausiai išdėstyti baldus ir buitinę techniką pagal „Auksinio trikampio“ taisyklę.

 Atsižvelkite į bendrą namų stilistiką

Kiekvienuose namuose harmonija turėtų tapti siekiamybe. Ją pasiekti galite visas namų erdves suderinę vienijančiu interjero stiliumi. Virtuviniai komplektai jau ne vienerius metus yra tapę svetainės „širdimi“ – mat šiuolaikiniuose namuose virtuvės ir valgomojo bei svetainės zonos dažniausiai yra vienoje atviroje erdvėje.

Svarbu atsižvelgti į bendrą namų interjero visumą ir dominuojančias medžiagas bei spalvas. Prieš pasirinkdami baldų gamintoją išsiaiškinkite, ar jis dirba su žinomų ir patikimų tiekėjų plokštėmis, kurios yra lengvai prieinamos rinkoje. Priešingu atveju gali kilti keblumų prireikus atnaujinti virtuvinį komplektą ar pagaminti papildomus baldus iš tų pačių medžiagų.

Klientams, užsakiusiems DOMDOM virtuvinį komplektą, gaminami ir kiti namų baldai. Mūsų asortimente – žinomų gamintojų  „SM‘art“, „Gizir“, „Skin“, „Kronospan“, rinkoje plačiai naudojamų plokščių pasirinkimas. Todėl, esant poreikiui, bus nesunku užsakyti kitų baldų gamybą su tuo pačiu dekoru.

Komplekto sudėtis

Jeigu „Apie knygą negalima spręsti iš viršelio“, tai apie virtuvinį komplektą priešingai – būtina spręsti ir iš viršelio, ir iš turinio.

  • Fasadų priežiūra. Besirinkdami fasadų ir stalviršių plokštes įvertinkite, kiek kasdienės priežiūros pastariesiems prireiks. Ar stalviršio plokštė atspari trinčiai ir karščiui, o fasadai lengvai prižiūrimi ir ant jų nelieka pirštų antspaudų. Susipažinkite su mūsų klientų istorijomis ir jų virtuviniams komplektams naudotomis medžiagomis.
  • Furnitūra. Ne mažiau dėmesio nei dizainui rekomenduojama skirti virtuvinių spintelių vidui. Dažniausiai nuvertinama virtuvės komplekto dalis – furnitūra. Tai visi durelių, stalčių varstymo/pakėlimo mechanizmai, laikikliai, kampiniai mechanizmai ir pan. Virtuvinis komplektas su nekokybiška furnitūra yra tarsi važiavimas dviračiu nuleistomis padangomis – nuvažiuoti trumpą distanciją įmanoma, tačiau labai nepatogu. Nekokybiška furnitūra labai greitai išsikraipo, todėl atitinkamai nebelygiuoja fasadai, stalčiai ir kitos komplekto dalys. Be to, nebelygiuojančios komplekto dalys gali nepataisomai pažeisti baldines plokštes. DOMDOM klientams dėl to pergyventi nereikia, nes dirbame tik su ilgametę patirtį turinčiais furnitūros tiekėjais tarp kurių „Blum“, „Hettich“, „Hawa“, „Hafele“, „Schuco“ ir kiti.
  • Priedai. Taip pat rekomenduojame išsiaiškinti, kokie priedai įskaičiuoti į virtuvės komplekto kainą. Gana dažnai į virtuvės baldų komplekto kainą gamintojai neįtraukia tokių priedų kaip virtuvės stalčių kilimėliai ir pan. DOMDOM klientams siūlome tik visiškai išbaigtas ir naudojimui pilnai paruoštas virtuves su stalčių kilimėliais ir įrankių dėklu. Viskas nuo A iki Z, kad jums netektų rūpintis papildomai.

Esate pasiruošę savo naujai svajonių virtuvei? Susisiekime!