Įgyvendinta HERO virtuvė klientės namuose

Kaip minimalistinis „Hero“ stilius atsiskleidė jaukioje klientės Justinos namų virtuvėje bei kas „papirko“ renkantis virtuvės gamintoją? Apie tai ir dar daugiau – šiame įraše.

Triumfuoja minimalizmas ir funkcionalumas

HERO virtuvės stilius gimė galvojant apie racionalius, aiškiai žinančius ko nori iš gyvenimo žmones. Todėl Justinos virtuvėje pirmame plane – funkcionalumas, absoliutus minimalizmas, aiškios linijos, griežtos formos ir proporcingai išdėstyti tūriai.

„Šioje virtuvėje man labai patinka minimalizmas ir vientisi fasadai už kurių paslėpti stalčiai. Atidarius apatinės spintelės dureles viduje mes matome vieną, po juo kitą ir dar žemiau – apatinį stalčių. Viskas užsidaro ir pasislepia po vientisu fasadu“,– džiaugiasi klientė.

Kai pirmą kartą apsilankę klientės draugai pamatė juoda dėžutę, įmontuotą salos stalviršyje, iš karto paklausė: „Kas gi čia?“.

„Iš tiesų, subtiliai po stumdomu dangteliu įmontuoti elektros lizdai yra toks paprastas sprendimas, kuris labai pasiteisina. Draugų kompanijoje dažnam išsikrauna telefonas, todėl laba patogu elektros lizdą turėti čia pat po ranka, sėdint prie salos, o lizdų nenaudojant, paslėpti juos po subtiliu dangteliu“,– sumaniu sprendimu dalijasi Justina.

Akims ir lietimui malonūs paviršiai

Virtuvinio komplekto fasadams pasirinkta lygi, aksomo švelnumo ir matinė plokštė „MINK S027 GIZIR Super matt“. Ji yra ne tik maloni liesti, bet ir praktiška – nelieka pirštų antspaudų, o prižiūrėti ir valyti ypač lengva. Be to, ši plokštė atspari ir UV spinduliams, todėl tinka virtuvėse su langais, pro kuriuos patenka daug saulės šviesos – nereikia baimintis, kad fasadai pakeis spalvą.

Valgomąjį stalą-salą dengia „Compact velur“ tekstūros stalviršis. Jis taip pat labai malonus liesti, margos struktūros, primenantis kiaušinio lukštą.

„Labai patiko minimalizmas, švelni kašmyrinė stalviršio spalva. Labai džiaugiuosi „Compact“ stalviršiu, kuris yra plonas, su stilinga juoda briauna ir, kol kas, nenuvylė“.

„Compact“ plokščių stalviršiai yra vienas populiariausių pasirinkimų dėl trijų priežasčių:

  • Turi iškirtinai platų dekorų pasirinkimą nuo itin realistiškos akmens iki medžio tekstūros imitacijos ir dar daugiau.
  • Yra atsparūs ne tik drėgmei bei garams, bet ir apkrovai, trinčiai.
  • Yra lengviau prižiūrimi ir, kainos atžvilgiu, patrauklesni nei plokštės iš natūralių medžiagų (pavyzdžiui, akmens masės, natūralaus medžio).

Apsispręsti padėjo konsultantė ir vizualizacija

Justina atskleidė, kad pasirinkti virtuvės gamintoją nebuvo sunku. Klientė atvirauja, kad ją papirko superinė konsultantė – daug išmananti ir įsigilinanti į poreikius. Galiausiai, su projekto pasiūlymu pamačius ir pirminę vizualizaciją, daugiau abejonių neliko – savo virtuvės idėjos įgyvendinimą patikėjo DOMDOM komandai.

„Kadangi virtuvė buvo pirmasis iš naujųjų namų baldų, jeigu taip galima pasakyti, tai pirmasis įspūdis pamačius įrengtą virtuvę buvo „WOW! Geriau nei vizualizacijoje!“, – lūkesčius pranokusia pirmąja reakcija dalinasi klientė Justina.

Galvojate apie naują virtuvę? Padėsime atrasti savą.

Išsirinkite vieną iš šešių unikalių, lietuvių dizainerių kurtų DOMDOM virtuvės stilių, o mes jį preciziškai pritaikysime jūsų namų erdvei. Dekorus ir spalvas galėsite išsirinkti net iš 550+ variantų. Susisiekite.

Virtuvinio komplekto medžiagos:

Fasadai – S027 MINK

Stalviršis – Compact HPL 4565 RVR

Sienelė – HPL Compact 4565