Virtuvės komplektai: į ką verta atkreipti dėmesį?

Nuo standartinių iki modulinių ar pagal užsakymą – virtuvinių komplektų pasirinkimas rinkoje platus. Tačiau kaip išsirinkti sau tinkantį ir ką svarbu žinoti, kad jūsų virtuvės baldų komplektas džiugintų ne vienerius metus?

Susipažinkite su gamybos principais

Prieš pradedant planuoti savo virtuvės baldų komplektą pravartu suprasti, kuo vieni gamybos būdai ir komplektų pobūdis skiriasi nuo kitų:

  1. Standartiniai virtuvės komplektai. Kainos ir gamybos trukme pastarieji yra bene patraukliausi. Tačiau svarbu įvertinti tai, kad įprastai nėra galimybės personalizuoti matmenų ar dizaino. Tai reiškia, kad virtuvėje gali likti nepanaudotų erdvių ar nišų – standartiniai spintelių dydžiai nebus pritaikyti individualiai jūsų namų erdvei, o jų funkcionalumas ar medžiagos ne visai atitiks jūsų poreikius.
  2. Virtuvės komplektai pagal užsakymą. Šis sprendimas skirtas siekiantiems ne tik įdarbinti kiekvieną virtuvės centimetrą, bet ir sukurti savo gyvenimo stilių atspindinčią virtuvę – patiems pasirinkti dekorus, medžiagas bei funkcinius sprendimus. Atitinkamai komplektai pagal užsakymą planuojami ir gaminami ilgiau, o jų kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir furnitūros.
  3. Moduliniai virtuvės komplektai. Vis labiau populiarėja tarpinis sprendimas tarp standartinių ir pagal užsakymą gaminamų komplektų. Tai – moduliniai virtuvės baldų komplektai. 

DOMDOM virtuvės baldai projektuojami iš jau sukurtų, ištobulintų baldų modulių, tačiau kiekvieno modulio dydis, matmenys ar funkcijos yra pritaikomi individualiai namų erdvei. Čia taip pat beveik nėra apribojimų dekorui – šimtai spalvų, plokščių pasirinkimų bei galima pasirinkti pageidaujamą furnitūrą.

Kadangi šie komplektai kuriami iš jau sukurtų baldų modulių, projektavimas ir gamyba užtrunka kur kas trumpiau. Tai atsispindi ir klientams patrauklioje kainoje. 

Investuokite į medžiagas ir furnitūrą

Natūralu, kad turėdami ribotą biudžetą, esame linkę ieškoti patraukliausios kainos alternatyvos. Tačiau virtuvinis komplektas tarnaus tiek, kiek kokybiškos ir ilgaamžės bus pasirinktos baldinės plokštės ir furnitūra. 

Pavyzdžiui, stalviršiai virtuvei turėtų būti pasirinkti tie, kurie geriausiai atitinka jūsų įpročius. Galbūt jums nebūtinas prabangus marmurmo ar natūralaus akmens stalviršis, tačiau puikiai tiks kainos atžvilgiu patrauklesnė, ilgaamžė, karščiui bei trinčiai atspari „Compact HPL“ plokštė. 

Ne mažiau svarbi yra virtuvės baldų furnitūra. Bene dažniausiai pasitaikanti klaida – šios virtuvinio komplekto dalies nuvertinimas. Virtuvės spintelių, stalčių, durelių varstymo ir kiti mechanizmai gali nulemti tai, kaip patogiai naudositės virtuviniu komplektu. Be to, nuo furnitūros priklauso ir estetinis virtuvinio komplekto vaizdas: nekokybiški fasadų varstymo mechanizmai greitai deformuojasi ir fasadai galiausiai nelygiuoja. 

DOMDOM baldų komplektai gaminami iš kokybiškų plokščių, kurias tiekia rinkoje pripažinti ilgamečiai medžiagų ekspertai „Kronospan“, „SM‘art“ „Gizir“ ir kiti. Klientai taip pat gali rinktis žinomų gamintojų, pavyzdžiui, „Blum“, „Hettich“ ir kt. ilgaamžę furnitūrą.

Atidžiai įvertinkite pasiūlymus

Lygindami gamintojų pasiūlymus, nuodugniai įvertinkite, kas iš tiesų sudaro paslaugų paketo kainą. Gana dažnai į baldų komplekto kainą nėra įskaičiuotas pristatymas, sandėliavimas (jeigu dėl tam tikrų priežasčių kurį laiką negalėtumėte priimti pagaminto komplekto į namus), montavimo darbai, buitinės technikos ir santechnikos prijungimas.

Tačiau DOMDOM projekto pasiūlyme įtrauktos visos būtinos paslaugos: ne tik konsultacija, matavimai būste, 3D vizualizacijos parengimas, bet ir baldų sandėliavimas, pristatymas, montavimas ir net buitinės technikos bei santechnikos prijungimas.

Papildomai į DOMDOM virtuvinio komplektą kainą yra įtraukti stalčių kilimėliai, įrankių dėklas, indų džiovyklė ir kampinis mechanizmas. Viskas tik dėl to, kad virtuvės projektas klientams keltų daugiau džiaugsmo nei rūpesčių.

Ieškote sprendimo savo virtuvei? Susisiekime!