Virtuvės baldų gamyba: procesai, darbo eiga

Jeigu jūsų būsimos virtuvės planavimas ar atnaujinimas kelia daugiau nerimo nei džiaugsmo, kviečiame susipažinti su virtuvės baldų gamybos procesu. Ne tik žinosite ko tikėtis, bet ir atitinkami pasiruošite. 

Konsultacija su dizaineriu

Kiekvienos pirminės DOMDOM ekspertų konsultacijos tikslas – padėti klientui išgryninti savos virtuvės viziją ir rasti atsakymą, kokie virtuvės baldai geriausiai atlieps kasdienius įpročius. 

Dizaineris klientus supažindina su ergonomiškais sprendimais, padeda pasirinkti medžiagas ir virtuvinio komplekto išdėstymą pagal numatytos patalpos matmenis. Dar smagiau – konsultacijos metu salone Vilniuje galite gyvai pažiūrėti ir išbandyti visus šešis DOMDOM virtuvės stilius.

Pirminis matavimas jūsų būste

Individualių virtuvės baldų gamyba reikalauja preciziško tikslumo. Todėl DOMDOM atstovai matavimus atlieka du kartus: prieš apdailos darbus ir po jų. 

Pirmasis matavimas būtinas tam, kad klientui ruošiama 3D vizualizacija būti kiek įmanoma tikslesnė ir atspindėtų visus patalpos ypatumus. Įprastai matavimai trunka apie pusvalandį priklausomai nuo baldų kiekio, o prireikus išsamesnės konsultacijos ar diskusijos registruokitės individualiam susitikimui su dzaineriu. 

3D baldų vizualizacija

Įvardinus aiškius poreikius ir norus bei tikslius erdvės matmenis, galima pradėti darbuotis su 3D vizualizacija. Baldų projektavimas yra viena svarbiausių dalių, nuo kurios priklauso sklandi virtuvinio komplekto baldų gamyba ir tolimesnis virtuvės įrengimo procesas.

Šiame etape svarbu ne tik atvaizduoti baldų išdėstymą, bet ir suprasti, kokių papildomų būsto įrengimo darbų prireiks: ar reikės papildomų elektros įvadų, ar tinkamoje vietoje yra vandentiekis ir pan.  

Įprastai 3D vizualizacijoje klientams pateikiame pasirinkto DOMDOM virtuvės stiliaus pritaikymą namų erdvei. Atvaizduojame ne tik išdėstymą, bet ir pasirinktas medžiagas bei jų savybes (blizgumą, matiškumą, tekstūrą ir pan.). Tuo pačiu klientui pateikiame virtuvinio komplekto kainą pagal pasirinktas komplekto savybes ir medžiagas.

Matavimai po apdailos darbų

Šie matavimai yra būtini ne tik dėl to, jog reikia „devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą pjauti“, bet ir dėl to, jog po apdailos darbų visada yra tam tikrų nukrypimų nuo pirminio matavimo. Kokybiški virtuvės komplektai erdvei turi būti pritaikyti milimetrų tikslumu.

Pavyzdžiui, sudėjus parketą ar plyteles, pasikelia grindys, o lubos kartais tampa žemesnės, jeigu elektros instaliacijai paslėpti luboms naudojama dengiamoji gipso plokštė.

Baldų gamyba

DOMDOM stiprybė – galimybė visus virtuvės projekto procesus (nuo konsultacijos iki baldų montavimo ir buitinės technikos bei santechnikos pajungimo namuose) teikti „iš vienų rankų“. Taip galime kontroliuoti kiekvieną proceso etapą ir užtriktini maksimalią kokybę.

Visi DOMDOM baldai gaminami naujoje modernioje gamykloje FABRICA VIRIDIS Kaune. Baldų gamybos trukmė priklauso nuo plokščių ir sprendimų pasirinkimo: ~8 savaitės (LMDP plokštės) arba  10-12 savaičių (dažytos ar kitos nestandartinės plokštės), sudėtingesniems konstrukciniams sprendimams gali būti taikomas ir ilgesnis terminas.

Daugiau apie DOMDOM virtuvės baldų gamybą skaitykite ČIA

Baldų montavimas 

DOMDOM virtuvių baldų moduliai surenkami gamykloje, todėl į kliento namus pristatomi jau surinktų baldų segmentai. Dėl šios priežasties baldų montavimas vyksta dar sklandžiau ir greičiau.

Jeigu reikia, specialistai išmontuoja ir išveža seną virtuvę. 

Buitinės technikos montavimas ir prijungimas bei santechnikos privedimas 

Mums svarbu, kad nuo pirmosios konsultacijos DOMDOM salone iki naujos virtuvės namuose, klientui netektų dėl nieko sukti galvos. Todėl mūsų specialistai gali atlikti ir visus buitinės technikos montavimo bei prijungimo darbus, privesti vandentiekį ir pan.

Ieškote sprendimo savo virtuvei? Susisiekime!