Nestandartinių baldų gamyba, norintiems išskirtinumo

Jau ilgą laiką nestandartinių virtuvės baldų gamyba nebėra tik prabangos ar biudžeto neskaičiuojančiųjų pasirinkimas. Priešingai – vis dažniau baldai pagal užsakymą pasirenkami dėl praktinių sumetimų ir patrauklaus biudžeto. Kuo ypatingi šie baldai ir kokias galimybes jie atveria?

Svajonėms nėra ribų

Gaminant baldus pagal individualius poreikius, galimybės yra neribotos. Šių dienų rinkoje gausybė baldinių medžiagų ir furnitūros bei technologinių sprendimų. Nestandartinių baldų gamyba leidžia pasitelkti bet kurias iš šių sprendimų, todėl net ir mažiausia erdvė gali tapti išskirtiniu dizaino ir funkcijų kūriniu. 

Tai yra nepamainomas sprendimas, kai norisi kuo sumaniau ir individualiau išnaudoti namų erdvę, mat baldai pagal užsakymą pritaikomi prie kiekvieno sienos linkio. Be to, su šiais baldais visas namų erdves galima apjungti į vieną derančią visumą, ką paprastai su standartiniais baldais padaryti yra sunku. 

Nestandartiniai virtuviniai baldai yra bene vienintelis sprendimas, kai turite netradicinio išplanavimo erdvę arba virtuvė numatyta ne tik maisto gamybai, tačiau ir kitoms kasdienėms veikloms ar laisvalaikiui.

Patraukli kaina

Jeigu anksčiau nestandartiniai virtuvės baldai savo kaina buvo patrauklūs mažesnei daliai klientų, šiandieną viskas yra atvirkščiai. Modulinė baldų gamyba pakeitė visą nestandartinių baldų gamybos procesą. DOMDOM virtuvinių baldų gamyboje naudojami ištobulinti baldų moduliai, kurių kiekvienas pritaikomas ne tik pagal kliento norus, bet ir erdvės matmenis.  Taigi, baldų pagal užsakymą gamybos procesas tapo labiau optimizuotas, o dėl to, kainos atžvilgiu, patrauklesnis.

Užtikrintos garantijos

Kad ir kiek amžių tebegyvuojanti taisyklė „Skūpus moka du kartus“ vis dar galioja ir baldų pramonėje. Baldus užsakę iš oficialių, patikimų ir garantijas suteikiančių gamintojų, būsite tikri, kad keletą metų po baldų sumontavimo gamintojas suteiks garantinę priežiūrą. 

Gana dažnai, tikėdamiesi sutaupyti, klientai nusprendžia baldus užsakyti be sutarties, pas neoficialius gamintojus ir pan. Tačiau sutaupyti taip ir nepavyksta. Baldų be garantinės priežiūros remontas ateityje gali pareikalauti papildomo biudžeto. 

Taip pat ne visada klientai pasidomi, kas tiksliai įskaičiuota į virtuvinio projekto pasiūlymą. Pasitaiko atvejų, kai tokie darbai kaip baldų pristatymas, sumontavimas, įvadų atvedimas, santechnikos ir buitinės technikos prijungimas nėra įtraukti į paslaugų pasiūlymą ir kainuoja papildomai. Tačiau DOMDOM klientams visos šios paslaugos suteikiamos nemokamai, kad būtų galima iš karto džiaugtis pilnai naudojimui paruošta virtuve. 

Galimybes ir poreikius atitinkanti kokybė

Vienas didžiausių individualių baldų privalumų – galimybė patiems pasirinkti ne tik medžiagų tiekėjus, tačiau ir pačias medžiagas ir kitus sprendimus. Tai paprasčiausiai reiškia, kad galėsite sutaupyti ten, kur protinga tai padaryti, ir investuoti į tas medžiagas, kurioms taupyti nerekomenduojama.

Pavyzdžiui, DOMDOM ekspertai pataria niekada netaupyti baldų furnitūrai. Svarbu pasirinkti tik žinomų ir rinkoje plačiai naudojamų gamintojų produktus. Nuo to, kaip ilgai ir sklandžiai veiks virtuvinio komplekto furnitūra – durelių lankstai, stalčių mechanizmai ir kt. – priklausys ir viso virtuvinio komplekto kokybė.

Tuo tarpu ieškantiems patvaraus stalviršio, bet norintiems sutaupyti, rekomenduojamos „Compact HPL“ plokštės. Jos ne tik pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu karščiui ir trinčiai, tačiau taip pat turi platų dekorų pasirinkimą.

Išbandyti ir pamatyti

Kuriant virtuvės pagal individualų užsakymą viziją, DOMDOM klientams suteikiamos visos galimybės ne tik lengviau įsivaizduoti, bet ir išbandyti baldų sprendimus. 

Išsiaiškinę kliento poreikius, specialistai paruošia detalią, tikrosios erdvės išmatavimus atspindinčią, 3D vizualizaciją. Tuo tarpu modulinių sistemų sprendimus galima ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti DOMDOM salone Vilniuje. Čia idėjų galima pasisemti iš salone įrengtų ir veikiančių šešių virtuvės komplektų stilių, atspindinčių skirtingus gyvenimo būdus ir poreikius.

Nestandartiniai baldai, be abejonės, yra pasirinkimas, leidžiantis ne išlaisvinti vaizduotę ir sukurti jūsų poreikius atitinkanti virtuvinį komplektą, o namų erdves sujungti į vieną harmoningą visumą. Tuo pačiu – tai ir galimybė sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje, pasirinkus ilgaamžes ir prie jūsų įpročių pritaikytas medžiagas.