Naujoje DOMDOM virtuvėje besisukanti klientė Regina

Regina Rešetnikova jau kelis mėnesius sukasi naujoje virtuvėje. Ji su šypsena pasakoja, kad rinktis teko ilgai, kadangi nė vienas matytas variantas jos šeimos netenkino. Kol neapsilankė DOMDOM virtuvių salone Vilniuje.

„Vaikščiojome per parduotuves, per salonus, žiūrėjome ir supratome, kad viskas, ką mes matėme, yra ne tas. Kai užėjome į saloną DOMDOM, mums tiesiog pasiūlė, ką galima padaryti. Kaip galima sudėlioti viską iš gabaliukų, kaip atrodytų furnitūra ir baldai.

Užėjome, susitikome su viena puikia dizainere, ji mus įkalbėjo pakeisti virtuvę. Davė labai daug gerų pasiūlymų ir mus sudomino tai, kad reikia kažką spręsti, galima keisti, tai padaryti gana paprastai“, – pasakoja Regina.

Dabar jos rytai prasideda naujoje HERO stiliaus virtuvėje. Moteris atvirauja, kad virtuvę gavo per tris mėnesius.

„Gana greitai. Ilgiausiai derinome projektą. Iš pradžių galvojome, kad mes patys viską labai gerai žinome – sugalvosime ir suprojektuosime, todėl daug ginčijomės su dizainere, bet vis dėlto jos patarimai buvo labai geri ir vertingi.

Senos virtuvės nebuvo gaila, nes ši – puiki. Ir aš supratau, kad tai ir yra tai, ko man reikia. Tai, ko ieškojome. Nes dizaineriai ir projektuotojai padarė pagal mūsų poreikius ir lūkesčius. Mes išvažiavome, nebuvome maždaug mėnesį, o kai grįžome, viskas buvo padaryta ir paruošta.

Mes net nustebome, kad buvo paskambinta, atvežta ir sutvarkyta“, – prisimena DOMDOM klientė.

Regina vardija ir tai, dėl ko labiausiai džiaugiasi nauja HERO virtuve.

„Ši virtuvė labai patogi, jauki. Tokia funkcionali, viskas po ranka. Labai paprasta ją tvarkyti, valyti ir prižiūrėti. Tai, ko mums ir trūko.

Ne vieną kartą pasigyrėme, pasikvietėme svečių ir visiems labai patiko. Labai reklamuojame šią virtuvę ir DOMDOM, nes tikrai labai geri konstruktoriai, dizaineriai ir pati furnitūra. Geras kainos ir kokybės santykis“, – sako DOMDOM klientė Regina.

Pasitikti dieną naujoje virtuvėje galite ir Jūs! Užsukite į DOMDOM saloną Vilniuje ir pasikonsultuokite su mūsų interjero dizaino specialistais, kaip net ir ambicingiausias idėjas paversti realybe.