HERO: prasmingam ir veikliam gyvenimui

Iš prigimties esi lyderis ir atkakliai sieki geriausio. Ne tik sau, bet ir kitiems. Kol visą energiją ir laiką skiri kilniems tikslams, namų ruošai dienotvarkėje nebelieka vietos. Leisk HERO virtuvei būti tavo dešiniąja ranka ir ramiai susitelk į savo veiklą su mintimi, jog viskas savo vietose. Herojams nėra kliūčių!

Charizmatiškoms personoms

Aistra ir tvirtas tikėjimas idėja paverčia herojų nenugalimu kovotoju, kurio tikslas – ne užkariauti pasaulį, bet padaryti jį geresniu. Altruizmas ir vidinė motyvacija veda į priekį ir padeda sėkmingai skintis kelią gyvenime.

HERO virtuvėje galėsi jaustis savo minčių šeimininku ir įkvėpti kitus prasmingiems žygdarbiams. Minimalistinis stilius, aiškios linijos ir griežtos formos neblaškys bei leis susikoncentruoti į užduotis, o funkcionalus, ergonomiškumu grįstas dizainas užtikrins lengvą virtuvės priežiūrą:

  • Visa buitinė technika pilnai įmontuojama, įskaitant šaldytuvą su nuliniu lygiu.
  • Kiekvienas daiktas ir buitinis prietaisas turi savo numatytą vietą. Įmontuotas muilo dozatorius, „išvažiuojanti” lentynėlė kavos aparatui sieninėje spintoje.
  • Itin plonas „Compact HPL” stalviršis – atsparus drėgmei ir lengvai prižiūrimas. Trupinius galėsi tiesiog nubraukti tiesiai į plautuvę, kuri įmontuota apačioje.
  • Pakeliami „BLUM HF” mechanizmai užtikrina patogų viršutinių spintelių varstymą.
  • Sienelė su slankiojančiomis durelėmis leidžia paslėpti reikalingiausius daiktus ir viską turėsti po ranka.

Sužinok daugiau apie HERO virtuvės stiliaus privalumus ir rinkis tipą pagal savo namų erdvę: „I”, „U” ar „L” formos. Jokių galvosūkių kur, kas, kaip ir kodėl – interjero dizainerė Brigita Dikevičė apgalvojo tiek virtuvės funkcionalumą, tiek estetiką. Prasmingam ir veikliam gyvenimui be buities rūpesčių!

Čia kyla nenugalimos idėjos

HERO virtuvė subalansuota racionaliems idealistams, tokiems kaip Barack Obama ir Bill Gates. Tai žmonės, ne tik norintys pokyčių, bet ir žinantys, kaip juos įgyvendinti. Jie įkvepia savo veiksmais ir pavyzdžiu. „Žvelgiant amžių į priekį, lyderiai bus tie, kurie įgalina kitus.” – Bill Gates žodžiai, kviečiantys keistis ir kurti geresnę aplinką sau ir savo artimiesiems.

Veržliam gyvenimui neturi kliudyti buitis – atrask savą virtuvę. Pradėk jau šiandien, pasidalink savo planais su DOMDOM ir įgyvendink savo viziją be vargo.