EXPLORER virtuvė klientės namuose

Kitchen set of client

Šįkart DOMDOM virtuvės stilius EXPLORER įgyvendintas klientės Beatričės namuose, kuriuose trykšta energija ir verda gyvenimas. Svarbiausias šio virtuvės stiliaus uždavinys – sukurti švarią, estetišką erdvę žmonėms, neturintiems laiko tvarkytis. Kaip tai įgyvendinti?

„Kas yra virtuvė? Virtuvė yra namų širdis. Mes joje šnekame, mes joje baramės, bet visų svarbiausia – mes joje gyvename! Kadangi mūsų virtuvė yra svetainės erdvėje, mums buvo be galo svarbu, kad ji atrodytų ne tik gražiai, bet ir atitiktų mūsų šeimos charakterį bei poreikius“,– entuziazmu dalinosi klientė Beatričė.

Furnitūros reikšmė funkcionalumui

Pirmoji užduotis, siekiant įgyvendinti šeimos poreikius, buvo sukurti estetišką ir minimalistinę erdvę. Tuo pačiu buvo svarbu virtuvėje sutalpinti maksimaliai patogią buitį, išlaisvinančią kūrybinę energiją.

EXPLORER virtuvėse visada akcentuojame detalėmis neapkrautus paviršius ir fasadus, už kurių galime paslėpti visą reikalingą buitį. Šiai dizaino harmonijai išgauti būtina apgalvota ir funkcionali furnitūra, leidžianti pakelti, perstumti paviršius ir integruoti buitinę techniką.

„Vienas labiausiai pasiteisinusių dalykų mūsų virtuvėje yra gražusis kavinukas ir susiję priedai, kurių nesimato už pakeliamo fasado“,– džiaugiasi virtuvės šeimininkė.

Šiluma ir natūralumas

Individualaus stiliaus virtuvė sukurta kartu su interjero dizainere Viktorija Voronovič: „Siekėme sukurti šiltą, natūralumu dvelkiančią oazę, kuri kviestų susiburti, būtų praktiška ir patogi“.

Dizainerė subtiliai apjungė tris skirtingus žemės atspalvius ir raštus. Išraiškingos akmens tekstūros stalviršis ir graikinio riešuto tekstūrinių linijų įkvėpti fasadai čia suskambėjo dermėje su medine grindų danga.

Visą šį jaukų šilumos ir natūralumo derinį apjungė sieninė spinta, įkomponuota neužgožiant virtuvės lango ir pasirenkant lygų, ypatingai matinį aksomo švelnumo baziliko žalumos fasadą.

Kūrybinė laisvė ir ergonomika

Bene funkcionaliausias virtuvės akcentas – sala. Kiekvienuose namuose ji gali įgauti skirtingas paskirtis. Šį kartą buvo svarbu, kad aplink ją galėtų susiburti visi šeimos nariai, todėl pasirinktas vientisas stalviršis, o šone integruotos rozetės buitiniams prietaisams ar išmaniesiems įrenginiams įkrauti.

Saloje taip pat įmontuotas gėrimų šaldytuvas su stikline vitrina – ypač estetiškas, praktiškas ir erdvės pojūčio suteikiantis salos akcentas.

„Pamačius šią virtuvę buvo wow! Daugiau neturėjau ką pridurti“, – juokėsi klientė.

Galvojate apie naują virtuvę? Padėsime atrasti savą.

Išsirinkite vieną iš šešių unikalių, lietuvių dizainerių kurtų DOMDOM virtuvės stilių, o mes jį preciziškai pritaikysime jūsų namų erdvei. Dekorus ir spalvas galėsite išsirinkti net iš 550+ variantų. Susisiekite.

Virtuvinio komplekto medžiagos:

Virtuvės aukštų blokų fasadai – D202 PS

Salos ir virtuvės fasadai – D5429 DV

Stalviršis – GENTAS 5696 EVR, juoda briauna

Kitchen set of client