VISIONARY: idėjos, virstančios realybe

Mąstai plačiau nei užmato akys, o sumanūs sprendimai visada sukasi tavo galvoje? VISIONARY virtuvė pakelia buitį į kitą lygmenį, kuriame idėjos materializuojasi ir laužo nusistovėjusias normas. Čia rasi laisvę, kuri leis bet kada spragtelėti pirštais ir siekti naujų tikslų.

Virtuoziški sprendimai

Korpusai, fasadai, stalviršiai – kūrybiškumui nėra ribų. Stačiakampius, kvadratinius tūrius galėsi pagal poreikį transformuoti į pailgas, kampines formas. Modulinio dizaino principu sukurta virtuvės komplektacija tarsi konstruktorius, kurį surinksi pasitelkęs inovatyvų mąstymą ir inžinerinius gebėjimus.

Jungti, montuoti, derinti – visos galimybės įgyvendinti fantazijas ir akibrokštus. Tau nereikia paisyti įprastų interjero taisyklių, nes tavo idėjos pranoksta laiką. Kurk autentišką aplinką kurioje gera būti savimi.

VISIONARY virtuvės stilius skirtas projektuojantiems ateitį žmonėms, todėl pasižymi netradiciniais sprendimais, kuriuose kiekvienas kampas pamatuotas ir apgalvotas:

  • Aiškiai išreikšti sieninės ir ūkinės spintos segmentai „ardo“ nuobodų virtuvės fasado vaizdą.
  • Virtuvė sujungta su svetaine naikina ribas tarp poilsio ir maisto gamybos zonų.
  • Universali virtuvės sala gali tapti tiek patogia kaitlentės zona, tiek moderniu baru kviečiančiu puikiai praleisti vakarą draugų būryje.
  • Nestandartinės formos, medžio ir akmens derinių dekoras kuria savitumo ir prabangos įspūdį, o elegantiškas salos dizainas traukia dėmesį savo plonu stalviršiu, atitrūkusiu nuo masyvios apatinės spintelės.

Leiskis į paieškas ir sužinok plačiau apie VISIONARY virtuvės konceptą ir kokią viziją įgyvendino interjero dizaineris Tomas Jasiulis.

Virtuvė inovatyviems mąstytojams

Per daug ambicingų idėjų nebūna. Pasitelkęs išradingumą ir logiką neabejotinai rasi kelią virtuvės labirintuose. Vizionieriai, tokie kaip Steve Jobs ar Elon Musk, neatsispirtų progai pabuvoti išskirtinėje aplinkoje – ribas tarp buities ir laisvalaikio trinančioje VISIONARY virtuvėje. Šių dviejų asmenybių pasiekimai įrodo, kad viskas įmanoma, kai analitinis ir kūrybinis mąstymas veikia išvien. Tereikia išdrįsti.

Taškas, kuriame vizija susitinka su realybe tampa pamatu unikaliems rezultatams. Pradėk virtuvės projektą su DOMDOM. Rinkis laiką konsultacijai su mūsų interjero dizaino specialistais ir nieko nelaukęs savo ambicingas idėjas paversk realybe.