Virtuvės pagal užsakymą: 3 pagrindiniai privalumai

Virtuvės baldai pagal užsakymą – geriausias sprendimas, jeigu  norite suderinti savo norus ir virtuvės suderinamumą  DOMDOM išskyrė pagrindinius virtuvės pagal užsakymą privalumus. Kviečiame susipažinti su 3 svarbiausiais šių baldų privalumais.

1. Įvairiausių poreikių išpildymas.

Džiuginanti ir praktiška virtuvė yra ta, kuri geriausiai įsilieja į jūsų kasdienius įpročius ir juos palengvina. Baldų gamyba pagal konkrečius Jūsų poreikius garantuos, kad virtuvėje jausitės patogiai ir viskas bus tiesiog „po ranka“. 

Kaip tai įgyvendinti realybėje? Detaliai apgalvoję kasdienius savo veiksmus virtuvėje, pabandykite atsakyti į šiuos ir panašius klausimus:

  • Ką virtuvėje mėgstu veikti? 
  • Ar man svarbu, kad virtuvėje visa buitis būtų paslėpta? 
  • Kaip man patogiausia spintelėse sandėliuoti daiktus ir produktus?
  • Kaip dažniausiai gaminu? 
  • Kokie buitiniai prietaisai virtuvėje būtiniausi?

Net gi keletas  atsakymų jau gali padiktuoti būtinus sprendimus jūsų individualiam virtuviniam komplektui. Galbūt Jums prireiks spintos su ištraukiamomis lentynomis prietaisams paslėpti. O gal virtuvėje teks numatyti minkštasuolį poilsiui arba vietos nedidelei daugiafunkciniai salai su sandėliavimo stalčiais. Viskas Jūsų rankose, tik įsiklausykite į savo poreikius ir išlaisvinkite fantaziją.

Net jeigu virtuvės funkcionalumas nėra jūsų prioritetas, individualus virtuvės dizainas gali tapti jūsų namų interjero akcentu ir galimybe atskleisti savo asmeninį stilių.

Pasisemkite savos virtuvės idėjų susipažinę su skirtingus gyvenimo būdus atspindinčiais DOMDOM virtuvių stiliais.

2. Maksimalus erdvės išnaudojimas. 

Individualių virtuvės baldų gamyba yra išeitis, kai kiekvieną virtuvės centimetrą siekiate išnaudoti maksimaliai nuo lubų iki grindų. 

Baldų projektavimas pagal Jūsų erdvę atvers kur kas daugiau galimybių. Net ir nenaudojamus užkaborius, į kuriuos netelpa standartinio dydžio spintelės, galėsite paversti neįtikėtinai naudingais virtuvės kampeliais. 

Kviečiame pasisemti idėjų iš mūsų jau įgyvendintų individualių virtuvės sprendimų.

3. Patikimiau ir tvariau.

Individualių baldų gamyboje nėra vieno standarto, todėl kiekvienam sprendimui skiriama daugiau dėmesio ir patikros kokybei. Kitas svarbus aspektas – visas medžiagas ir virtuvės baldų furnitūrą pasirenkate jūs, kartu su interjero dizainerio konsultacija. Tai labai svarbu, kai norite ne tik sutaupyti, bet ir investuoti į tas medžiagas, į kurias būtina. 

Pavyzdžiui, jeigu nesate profesionalus šefas ar šefė, greičiausiai Jums pakaks itin atsparios „Compact HPL“ plokštės vietoje tikro akmens stalviršio, tačiau didesnį biudžetą galėsite skirti ilgaamžei patikimų gamintojų furnitūrai. 

Besirūpinantiems savo CO2 pėdsako mažinimu klientams svarbu ir tai, kokias medžiagas baldams naudoja bei kaip baldines atraižas sutvarko baldų gamintojai. Taigi, galimybė pasirinkti kur gaminsite savo virtuvės baldus, leidžia priimti aplinkai draugiškesnius sprendimus.