Personalizuota HERO virtuvė klientės namuose

Black kitchen set

Kiekvienos virtuvės erdvė reikalauja individualių sprendimų. Džiaugiamės, kai juos įgyvendinti patiki mums. Šį kartą savos virtuvės istorija su jumis dalinasi DOMDOM klientė Regina Stankevičienė. Specialiai jos virtuvės erdvei pritaikytas HERO stilius ir kiti dizaino sprendimai.

„Virtuvė – tai ta zona, kur mes praleidžiam daugiausia laiko. Dažniausiai čia susirenkam vakarais, visus įvykius aptariam. Mums virtuvė – ne tik maisto gaminimas“,– atviravo p. Regina.

Pasitikėjimą kūrė individualūs sprendimai

„Mes turėjom kelis variantus, kur galėtume užsakyti virtuvę. Bet kai atvykom pas jus į saloną, susipažinom su dizainerėm ir konsultantėm, neliko jokių abejonių ir pasirinkom jus“,– teigė ponia Regina.

Pasak klientės, konsultacijos metu pasitikėjimą kėlė tai, kad sulaukė praktiškų patarimų, pritaikytų būtent klientės virtuvės erdvei. Kompaktiško dydžio virtuvėje prie pagrindinės sienos buvo langas, atsikišusi palangė bei radiatorius. Reikėjo iš anksto numatyti, ką ir kaip išdėstyti, kad varstomos spintelių ar buitinės technikos durelės nekliūtų už palangės, radiatoriaus ir pan.

„Apie šiuos niuansus pradžioje net nepagalvojome, o konsultantės iš karto atkreipė mūsų dėmesį ir patarė“,– džiaugėsi klientė.

„Kas buvo pasakyta, tas buvo padaryta“

„Mūsų butą įrenginėjo labai daug skirtingų darbuotojų. Labai daug įmonių, daug visokių žmonių. DOMDOM buvo vieni iš tų, kurie mums labai patiko, buvo labai sąžiningi, labai kruopštūs, labai tikslūs, labai kompetentingi žmonės. Kas buvo pasakyta, tas buvo padaryta“,– komplimentų negaili p. Regina.

Klientė vertina tai, kad visi DOMDOM darbuotojai atvykdavo tada, kada ir būdavo sutarta.

„Jeigu buvo paskambinta ir pasakyta, kad dabar atvyks, tai jie taip ir atvykdavo. Pavyzdžiui, montuotojai atvyko tada, kada ir pranešė“.

P. Regina išskyrė ir kitą DOMDOM projektų dalį – baldų sandėliavimo galimybę.

„Dar noriu padėkoti, nes baldus pagamino mums anksčiau nei buvo planuota (juokiasi) ir mes negalėjom atsiimti, nes bute užsitęsė kitų įmonių darbai. O mes paprašėm, kad DOMDOM palaikytų pas save, ir jie tai be problemų padarė“.

HERO stiliaus virtuvė su individualiais sprendimais

HERO stiliaus virtuviniame komplekte be griežtų, minimalistinių linijų, dėmesys skiriamas simetrijai bei tūrių proporcijai. Dėl šios priežasties klientės virtuvėje kolonos tipo spintelės buvo suprojektuotos abiejuose virtuvinio komplekto kraštuose.

Įprastai šio stiliaus virtuvėje dominuoja tik vienos spalvos ir tekstūros fasadai. Tačiau klientės prašymu daugiau dinamikos įvesta viršutiniams fasadams pasirinkus tos pačios juodos spalvos tik kiek ekspresyvesnio dizaino plokštę „3190 SM’art“ su išraiškinga, gilia, šveisto akmens tekstūra „Annapurna“.

Apatiniai fasadai ir šoninės baldų kolonos yra pagamintos iš juodos spalvos plokštės „190 AM Kronospan“, pasižyminčios mažu teplumu ir subtiliai matiniu, aksominio švelnumo paviršiumi.

„Svajonėse įsivaizdavau kažką tai ir vienaip ir kitaip. Bet kai pamačiau galutinį virtuvės vaizdą, buvo wow!“, – džiaugiasi p. Regina.

Galvojate apie naują virtuvę? Padėsime atrasti savą.

Išsirinkite vieną iš šešių unikalių, lietuvių dizainerių kurtų DOMDOM virtuvės stilių, o mes jį preciziškai pritaikysime jūsų namų erdvei. Dekorus ir spalvas galėsite išsirinkti net iš 550+ variantų. Susisiekite.

Virtuvinio komplekto medžiagos:

Viršutiniai fasadai – 3190 SM’art
Apatiniai fasadai ir kolonos – 190 AM
Stalviršis – Compact HPL 5700 LCK

Stone imitation tabletop
Textured fasade