Naujausios virtuvės baldų tendencijos

Kiekvienais metais interjero dizaineriai pristato naujausias virtuvės interjero tendencijas, kurių centre – virtuvės baldai. Bet kuri iš tendencijų gali tapti įkvėpimo šaltiniu jūsų naujos virtuvės vizijai ar senosios atnaujinimui. 

Tačiau bene didžiausio dėmesio vertos idėjos yra tos, kurios yra nepavaldžios laikui ir džiugina ne vienerius metus. DOMDOM siūlo susipažinti su penkiomis iš jų.

Vis dar klestintis minimalizmas

Savo pozicijų virtuvėje pastaraisiais metais neapleidžia visomis prasmėmis įsitvirtinęs minimalizmas. 

Prioritetas teikiamas lakoniškam dizainui. Tiesios linijos, taisyklingos formos ir proporcijos, matiniai fasadai, integruotos rankenėlės, už stumdomų fasadų paslėpta buitis ar net visa virtuvė – viskas apie estetiką ir minimalizmą.

Pasisemkite minimalistinių virtuvės idėjų susipažinę su DOMDOM virtuvės stiliaus HERO ypatumais.

Tvarūs sprendimai

Minėtas minimalizmas atsiskleidžia ir tvariame požiūryje į virtuvę. Klientai atsakingiau renkasi virtuvinio komplekto medžiagas ir investuoja į natūralius, ilgaamžius pasirinkimus.

Galvodami apie savo „žaliąjį pėdsaką“ klientai prioritetą teikia energiją tausojančiai buitinei įrangai. Taip pat daugiau investicijų skiriama funkciniais sprendimams, su kuriais praktikuoti aplinkai draugiškus įgūdžius yra tiesiog paprasčiau.

Pavyzdžiui, atsakingesnį rūšiavimą paskatins patogi integruota sistema buitinėms atliekoms. Užmirštų ir pasenusių produktų išmesti reikės mažiau, jei pasirūpinsite apgalvotomis ir išmanios produktų sandėliavimo sistemomis, kuriose vienu akies mirksniu galima įvertinti visą stalčiaus ar spintelės turinį. 

DOMDOM gamyboje taip pat laikomės tvarumo principų: elektros energiją naudojame iš atsinaujinančių šaltinių bei esame įdiegę atraižų mažinimo sistemą.

Daugiau apie aplinkai draugiškus virtuvės sprendimus skaitykite ČIA.

Plonesni stalviršiai

Jeigu anksčiau stalviršio storis tarsi atspindėdavo prabangą ir kokybę, dabar, įsivyravus minimalizmui, viskas yra priešingai. Populiarios vos 10 ar 19 mm storio stalviršių plokštės.

Plonesni stalviršiai virtuvei suteikia optinio lengvumo. Tačiau DOMDOM ekspertai atkreipia dėmesį, kad tai niekaip nesusiję su stalviršių kokybe. Stalviršio atsparumas trinčiai, drėgmei, karščiui – buvo ir išlieka vienu svarbiausių virtuvinio komplekto ilgaamžiškumo kriterijų.

Matiniai natūralių atspalvių fasadai

Tęsiant minimalizmo idėją virtuvėje, didžiulį vaidmenį atlieka virtuvinių spintelių, o tiksliau – jų fasadų – savybės ir spalvos.

Natūralūs žemės tonai (pilka, ruda, samanų žalia, pieno balta ir pan.) vyrauja jau kelerius metus ir nė kiek nepraranda savo aktualumo dėl labai paprastų priežasčių:

  • žemės tonai yra universalūs, prie jų lengva derinti kitus interjero aksesuarus ir akcentus;
  • natūraliais atspalviais lengviausia sukurti šiltą ir jaukią atmosferą;
  • šie atspalviai yra laikui nepavaldūs, todėl mažesnė tikimybė jog pabos ar taps nebemadingi.

Lygiai taip pat dėmesys krypsta į natūralių paviršių tekstūras: medžio, akmens ir pan. Savo virtuvines spinteles papuošę natūralios tekstūros fasadais ne tik sukursite šiltą ir jaukią atmosferą, bet ir būsite tikri, kad šis derinys ilgus metus bus gero skonio ženklas.

Dėmesys furnitūrai

Virtuvinio komplekto esybė – furnitūroje. Išmaniųjų prietaisų eroje lūkesčiai virtuvei taip pat išaugo. Virtuvinis komplektas nebėra tik baldinių plokščių rinkinys. Tai – išmanus jūsų buities pagalbininkas.

DOMDOM ekspertai pastebi, kad per pastarąjį dešimtmetį įvyko didelis pokytis. Anksčiau baldų furnitūra – durelių lankstai, elektriniai ar mechaniniai stalčių mechanizmai ir kita – buvo mažiausiai klientų dėmesio sulaukianti virtuvinio komplekto dalis. Visiškai natūralu, nes šios baldų dalies mes kasdien nematome, todėl apie ją negalvojame.

Tačiau ilgainiui klientai įsitikino, kad nuo furnitūros priklauso ne tik tai, kaip ilgai ir kokybiškai tarnaus virtuvinis komplektas, bet ir kaip funkciškai jis palengvins mūsų buitį namuose. 

Ieškote sprendimo savo virtuvei? Susisiekime!