Kuo išskirtinė mitybos ekspertės DOMDOM virtuvė

Šį kartą savos virtuvės kūrimą DOMDOM patikėjo Rita Šilenskienė, subalansuotos mitybos ekspertė, sveikatai palankių receptų knygų autorė. Pašnekovė pasidalijo ne tik virtuvės paslaptimis, poreikiais šiai namų erdvei, bet ir svarbiu gyvenimo „receptu“.

„Namai – ta erdvė, kurioje žmogus jaučiasi geriausiai, laisviausiai, be kaukių – gali būti savimi. Čia susirenkame visa šeima. Ko gero, virtuvėje praleidžiu tiek laiko, kiek žmonės ofisuose. Virtuvėje gimsta mano idėjos, mano knygos, receptai. Aš čia pailsiu ir niekada nepavargstu“, – mintimis dalijosi p. Rita.

Gyvenimas nutinka virtuvėje

Klientės namuose nėra valgomojo zonos su pietų stalu, todėl būtent virtuvėje sprendžiami ir smagūs, ir ne tokie mieli šeimos klausimai.

Kuriant naują klientės virtuvės projektą svarbiausia DOMDOM užduotis buvo integruoti virtuvėje pusbarį, kuris atstotų pietų stalą. Jame dizaineriai įkomponavo vertikalią lentyną virtuvės ir svetainės zonoms atskirti. Pusbario apačioje – uždaros spintelės, kuriomis praktiškai išnaudotas kiekvienas virtuvės centimetras.

Nedidelei virtuvės erdvei vizualiai išplėsti DOMDOM dizaineriai viršutinių spintelių fasadams parinko baltą blizgią baldinę plokštę.

Prie virtuvės stalo gimsta tradicijos

P. Ritos šeimoje yra ir ilgamečių tradicijų, kurios metai iš metų tęsiasi ne kur kitur, o virtuvėje.

„Ką dar mes darome virtuvėje – visada prieš Kalėdas surašome tai, kas norėtume, kad įvyktų kitais metais. Po metų, tuo pačiu laiku, tą pačią dieną, prie virtuvės stalo susirenkame visa šeima – plėšiame vokus ir žiūrime, kas įvyko per metus“, – pasakojo klientė.

Auksinė sveiko gyvenimo taisyklė

Tiems, kurie ieško ilgo ir sveiko gyvenimo recepto, pašnekovė pasidalijo patarimu.

„Jau 15 metų mokau kitus žmones, kad virtuvėje neturėtų būti tik dviejų dalykų: produktų su cukrumi ir produktų su gliutenu. Gyvenimas būtų daug šviesesnis, daug sveikesnis, o žmonės geriau jaustųsi ir būtų ilgaamžiškesni. Štai kaip aš, 60-ies metų „bobutė“, o jaučiuosi kaip studentė“, – juokėsi p. Rita.

Ieškote įkvėpimo savo naujai virtuvei?

Išsirinkite vieną iš 6-ių unikalių, lietuvių dizainerių kurtų DOMDOM virtuvės stilių, o mes jį preciziškai pritaikysime jūsų namų erdvei. Visiškam jūsų virtuvės išskirtinumui – pasirinkimas net iš 550+ dekoro variantų.

SuDOMDOMino? Susisiekime!