HERO virtuvė klientės Violetos namuose

DOMDOM HERO style kitchen in client home

Klientė Violeta pripažįsta, kad pradėjusi galvoti apie virtuvę neturėjo jokios vizijos. Žinojo tik kokio maždaug ilgio baldų komplekto prireiks. Tačiau džiaugiasi, kad su DOMDOM ekspertų pagalba netgi neturint savos idėjos, lūkesčius atitikusios vizualizacijos sulaukė per porą dienų.

Kaip gimė virtuvės vizija

Pirmojo vizito metu salone konsultantė padėjo išsiaiškinti poreikius ir išsirinkti labiausiai tinkantį virtuvės stilių. Pasitelkę klausimyną ir realius pavyzdžius

Šiuos poreikius geriausiai atitiko DOMDOM virtuvės stilius HERO.

Klientė taip pat buvo supažindinta su stalviršių ir fasadų plokščių savybėmis bei dekorais. Virtuvinio komplekto spalvinę gamą padiktavo du dalykai:

  • HERO virtuvės stiliaus dizaino koncepcija – pasirinkta viena lakoniška dominuojanti fasadų spalva ir kiek ekspresyvesnis stalviršis;
  • klientės jau įsigyta rusvos spalvos buitinė technika.

Virtuvinio komplekto fasadams pasirinkta matinė, lygi, aksomo švelnumo, „Mokka“ spalvos plokštė „MATT 18 MM MINK S027 GIZIR“.  Plokštė taip pat atspari UV spinduliams. Šiuos fasadus jaukiu natūralumu papildė matinė medžio tekstūros stalviršio plokštė „COMPACT HPL 4565 ROVERE“.

Kreminių fasadų ir medžio tekstūros derinys natūraliai įsiliejo į bendrą namų erdvę ir sukūrė šilumos bei jaukumo jausmą.

„Labai džiaugiamės šilta virtuvinio komplekto spalva, nes ji nėra tepli, nesimato pirštų ar kitokių atspaudų. Didelis palengvinimas yra margesnis, nesibraižantis stalviršis, kurį labai lengva valyti. Tobula!“,– džiaugiasi klientė.

Virtuvės puošmena – sala

Klientė atvirauja, kad kai tik įsigijo savo namus, iš karto žinojo, kad virtuvė bus pagrindinė namų erdvė ir čia būtinai stovės keletui žmonių susėsti skirta sala.

„Mums virtuvė, pirmiausia, yra maisto gaminimo vieta. Bet tuo pačiu – tai ir draugų susibūrimo erdvė. Dėl to kaip virtuvės akcentą projektavome salą, kad galėtume susėsti, pavakaroti – tiesiog pabūti draugų rate“,– įspūdžiais dalinosi klientė Violeta.

Violetos namuose sala turėjo atlikti ne tik valgomojo stalo, bet ir papildomo stalviršio funkciją. Todėl saloje nebuvo įmontuota virtuvinė technika, kriauklė ar kiti panašūs prietaisai. Sala buvo suprojektuota tokio aukščio, o stalviršis prailgintas, kad būtų patogu dirbti stovint, ar sėdėti prie baro kėdžių.

Proceso sklandumas

Naujosios virtuvės šeimininkė juokiasi, kad DOMDOM salone buvo labai smagu, o konsultantė maloniai priėmė tokius, pasak klientės, „neišmanėlius“ (juokiasi), neturinčius supratimo apie virtuvę ir jos viziją.

„Labiausiai nustebino, kad konsultantė mums viską sudėliojo nuo A iki Ž. Realiai per porą dienų gavom ne tik visus brėžinius, bet ir vizualizaciją, todėl savo virtuvės viziją jau turėjome po poros dienų“,– prisiminė greičiu stebinusį ekspertų darbą.

Pasak klientės, viskas vyko gana greitai, nors pradžioje įsivaizdavo, kad truks kur kas ilgiau. Tada prasidėjo du mėnesius trukusi gamyba. Tuo pačiu buvo pagaminta ir drabužinė.

„Sumontuota buvo labai greitai, viens du – nuo ryto iki vakaro. Pirmas įspūdis buvo labai geras, sėdėjom ryte, pusryčiavom, žiūrėjom į virtuvę ir net neabejojom, kad čia yra tai, ko tikėjomės, ko ir norėjom“,– tikino klientė.

Galvojate apie naują virtuvę? Padėsime atrasti savą.

Išsirinkite vieną iš šešių unikalių, lietuvių dizainerių kurtų DOMDOM virtuvės stilių, o mes jį preciziškai pritaikysime jūsų namų erdvei. Dekorus ir spalvas galėsite išsirinkti net iš 550+ variantų. Susisiekite.

Virtuvinio komplekto medžiagos:

Fasadai: MATT 18 MM MINK S027 GIZIR

Stalviršis: Compact HPL 4565 RVR

Virtuvės stilius: HERO