HARMONINGI KREMINĖS SPALVOS VIRTUVĖS BALDAI

Minimalistic U shape kitchen with window and dining table

Ką daryti, kai norisi vizualiai išplėsti virtuvės erdvę, tačiau visiškai balta virtuvė atrodo kiek per „švarus“ pasirinkimas? DOMDOM interjero ekspertai rekomenduoja apsvarstyti kreminį virtuvės komplektą, kuris namams suteiks ramybės aurą.

Kreminė – apie jaukumą ir harmoniją

Pašėlusiame XXI a. tempe dažnas savo namus atranda kaip ramybės ir poilsio užuovėją. Šis poreikis atsispindi ir harmoningame kreminių spalvų interjere.

Galbūt virtuvėje praleidžiate pakankamai daug laiko, maisto gaminimas jums yra savotiška meditacija arba virtuvė yra susieta su svetainės poilsio zona? Kreminės spalvos virtuvės baldai šiuo atveju gali tapti jūsų išsvajotas namų jaukumas ir ramybė.

Kreminės spalvos atspalviai

Tradiciškai kreminę spalvą dažnas įsivaizduoja kaip baltą su geltonu tonu. Tačiau jūsų kreminė virtuvė gali turėti ir šaltesnį, gaivesnį atspalvį. Viskas priklauso nuo to, kokia spalva įvesta į baltos spalvos bazę.

Pilkšvas tonas virtuvės baldų komplektui suteiks modernų įvaizdį, tuo tarpu šiltas gelsvas labiau tiks vadinamajam „Country“ ar „Rustic“ stiliaus virtuvei. Patalpoms, kurių nepasiekia saulė arba orientuotoms į šiaurę, rekomenduojama rinktis šiltesnio tono kreminius virtuvės baldų fasadus. Taip bent vizualiai sušildysite erdvę.

Nors kreminiai atspalviai dera su daugeliu spalvų, harmoningus derinius galima išgauti su natūralių spalvų tonais: samanų žalia, vario, jūros gelmių mėlyna, plieno ir panašiai.

Papildančios detalės ir akcentai

Kreminiai virtuvės fasadai, kaip ir balti – nepavaldūs laikui ir tendencijoms. Kad virtuvės baldų komplektas atrodytų visiškai išbaigtas, pakanka žinoti keletą paprastų taisyklių.

Jaukią ir šiltą atmosferą kreminėje virtuvėje galite sukurti įvedę natūralaus medžio. Pastarąjį galima rinktis stalviršiams, virtuvės kėdėms ar atviroms akcentinėms lentynoms. Lakoniškam ir stilingam pasirinkimui patariama prisiminti, kad pasirinkta medžio plokštė ar masyvas turėtų derėti (būti to paties atspalvio), kaip ir jūsų grindų danga ir/arba bendroje erdvėje esantis valgomojo stalas su kėdėmis.

Sunku įsivaizduoti? Apžiūrėkite kreminį DOMDOM virtuvės stiliaus „Realist“ variantą ir pasisemkite įkvėpimo.

Ypatingą derinį galite išgauti šilto kreminio tono fasadus derindami su balta spalva. Virtuvės baldų komplektui suteiksite „sluoksnių“ bei gaivos, tačiau tuo pačiu išlaikysite jaukią ir šiltą atmosferą.

Kreminėje virtuvėje reikšmingą vaidmenį gali atlikti ir rankenėlės. Jų forma ir medžiagiškumu galite akcentuoti interjero stilių: nuo minimalistinio modernaus iki ekstravagantiško klasikinio.

Kontrastas – virtuvės baldams „įžeminti“

Gero pyrago skonį gali užkošti per didelis kiekis plikyto kremo. Taip ir virtuvės baldai, kreminiai nuo viršaus iki cokolio, gali atrodyti per daug kreminiai ir prarasti savo charakterį. Kad taip neatsitiktų, galima įvesti keletą kontrastuojančių detalių.

Jeigu jūsų pasirinkta kreminė spalva yra šaltesnio tono (mėlyno ar žalio), prie jos puikiai derės tamsiai mėlyna arba plieno pilka. Kontrastuojantys apatinių virtuvės komplekto spintelių ar salos fasadai suteiks virtuvei charakterio ir ją tarsi įžemins. Tuo tarpu prie šiltų kreminių atspalvių derės tamsi samanų žalia, vario, aukso.

U shape DOMDOM kitchen in nude colours
Small DOMDOM kitchen with bar