CREATOR – TAVO KŪRYBINĖ VIRTUVĖ

DOMDOM

Kūryba – tavo vidinis variklis? Gyvenime drąsiai improvizuoji bei priimi nestandartinius sprendimus? CREATOR virtuvės stilius puikiai rezonuoja su laisvomis ir kūrybiškomis asmenybėmis. Unikali naujausių interjero tendencijų bei funkcionalumo dermė suteikia buvimo čia ir dabar pojūtį – viskas tavo maksimaliam komfortui ir neblėstančiam įkvėpimui. Čia galėsi gyventi savo ritmu ir nevaržomai vystyti idėjas.

 

SPRENDIMAI TAVO KŪRYBOS OAZEI

Namai tau – vieta, kur semiesi energijos ir įkvėpimo? Jei laisvė, improvizacija ir individualumas atspindi tavo vidinį pasaulį, tuomet CREATOR virtuvė – tavo pasirinkimas.

  • Autentiškumo ir jaukumo pojūtį įkurs tavo pasirinktas apšvietimas: po spintelėmis, priekinėje arba galinėje dalyje nusidriekusi LED juosta.
  • Vientiso aukščio fasadai, su karkasu derinami stalviršiai bei tarpusavyje skambančios spalvos įves harmonijos ir balanso ne tik virtuvėje, bet ir gyvenime.
  • Įvairių dydžių uždaros ir atviros lentynos leis surikiuoti pašėlusias mintis. Atveriame tau visas galimybes rinktis pagal individualius poreikius: nuo virtuvės tipo, spintelių kiekio iki spalvų ir furnitūros derinių.

Mintyse jau pieši savos virtuvės vaizdinį? Išgirsk daugiau apie CREATIVE virtuvę iš paties ją kūrusio interjero dizainerio Mato Nagėlės (3DMStudio) lūpų.

VIRTUVĖ, ĮKVEPIANTI GYVENTI

Ar kada susimąstei, kokios aplinkos reikia kūrybiškai ir veržliai sielai? CREATOR virtuvėje gerai jaustųsi net tokios išskirtinės, legendomis tapusios asmenybės kaip Frida Kahlo ar Bob Dylan. Gyvenimas ir kūryba glaudžiai susipina jų biografijose, liudijančiose, kad išbandymai ir ribos nevaržo, o plačiai atveria sienas ir kelius galimybėms. Tai kviečia pagalvoti ir apie savo gyvenimo scenarijų. Atrakink savo potencialą ir išskirtinumą ten kur verda gyvenimas – savoje virtuvėje. Tegul tavo istorijos prasideda čia…

VIETA GAMINTI IDĖJAS

CREATOR virtuvė gali tapti erdve, kurioje gimsta idėjos ir mezgasi naujos istorijos. Čia esi laisvas kurti savo tvarką ir pasaulį: unikalų, prasmingą ir kokybišką.

Pradėk jau dabar – profesionalūs DOMDOM dizaineriai pasiruošę įgyvendinti tavo virtuoziškiausias idėjas ir norus. Tavo rankose visiška laisvė rinktis: tiesi, o galbūt U formos virtuvė? Su sala? Su vieta augalams, knygoms? Virtualus įrankis leidžia tau pačiam susikomplektuoti savo norimą kombinaciją – rinkis tarp įvairių dizainų, dekorų, furnitūrų…

Keliausime su tavimi viso virtuvės įgyvendinimo projekto metu – išklausysime tavo lūkesčius ir viziją, padėsime išsirinkti stilių ir komplektaciją pagal tavo poreikius bei pasirūpinsime sklandžia gamybos ir montavimo proceso eiga.

Registruokis konsultacijai  pas dizaino naujovių specialistą ir ženk pirmus žingsnius į savo kūrybos virtuvę.