INTERJERO TENDENCIJOS

DOMDOM

Ateityje sveikatingumo suvokimas keisis – technologijomis bus skatinamas intuityvesnis požiūris į gerą savijautą ir mitybos įpročius. Apžvelkime, kokios interjero tendencijos vyrauja šiandien ir ar gali virtuvė tapti meditacijos vieta?

Rūpinimasis savimi įgauna įvairius pavidalus:

  • Mikrodaržininkystė savoje virtuvėje tampa meditacine ar terapine veikla;
  • Sveikų ir skanių patiekalų gaminimas sau, šeimai ar draugams tampa vienu populiariausių sveikatingumo srities užsiėmimų.

Ilgainiui sveikatingumo sąvoka nebus suprantama tik per produktų ir paslaugų prizmę.

Sveikatingumo šventovė

Virtuvė visada buvo vieta skleistis žmogaus intuicijai ir vidinei laisvei.

Pradėkite mąstyti apie savo virtuvę kaip apie kūrybinę dirbtuvę – sveikatingumo šventovę, kur formuojasi sveiki mitybos įpročiai, greitą ir nevisavertį maistą keičia subalansuoti ir su meile pagaminti patiekalai. Pamatykite savo virtuvę kaip idėjų laboratoriją – naujų tikslų (nuo mažesnio svorio iki stiprios imuninės sistemos) ir meditacijos centrą.

Ryšiui su savimi kurti

Skaitmeninė tikrovė atima iš mūsų vis daugiau laiko, todėl fizinės erdvės tampa daug aktualesnės – žmonės gali atkurti ryšį su savimi ir atsitraukti nuo įrenginių. Ateityje, gyvenimo ritmui lėtėjant, naujos virtualios ir realios erdvės siūlys vartotojams kasdienes galimybes reguliariai apmąstyti savo gyvenimą.

Šiuolaikinio dizaino DOMDOM virtuvės kuriamos atsižvelgiant į individualius poreikius ir gyvenimo būdą. Virtuvėje visada tvyrojo namų atmosfera, bet šiandien ši erdvė dar pakilėjama – žvilgsnį sutelkiant į sąmoningumo veiklas, tokias kaip savižvalga ir gaminimas sveikai. Kviečiame susikurti savą virtuvę, kuri taptų jūsų namų oaze.

DOMDOM
DOMDOM