EXPLORER: ištroškusiems potyrių

Nuolat nardai patirčių ir įspūdžių vandenynuose, o namai tau tik tarpinė stotelė nesibaigiančių įspūdžių kelionėje? Siūlome tau sekančio maršruto kryptį – EXPLORER virtuvę, užkoduotą mąsliems ir ryškiems nutrūktgalviams, nestokojantiems estetinio pajautimo.

VIRTUVĖ SKAIDRIEMS HORIZONTAMS

Gyvenimas kupinas intriguojančių atradimų ir naujų srovių. Tuo tarpu namų erdvėse vyraujanti estetinė švara ir minimalizmas gali tapti atsvara nepaliaujamai tėkmei. Aiškios formos, integruota, detalėmis neapkrauta buitis. Visi akcentai nugula į vientisus paviršius. Visai kaip gyvenime – į potyrius. Įspūdžių prisisotinę klajokliai sugrįžę namo galės atsikvėpti švaros ir komforto oazėje, kurioje:

  • Estetika ir skulptūriškumu dvelkiantys fasadai kurs erdvės ir funkcionalumo dermę;
  • Inovacijomis ir ergonomika grįsti furnitūros sprendimai užtikrins maksimalų patogumą;
  • Sklandi ir apgalvota buitis palengvins kasdienį gyvenimą: stalčių apačioje montuojama indų džiovykla (jei nenumatytos spintelės virš plautuvės) bus lengvai pasiekiama vaikams ir pravers iškraunant indaplovę; karščiui, įbrėžimams atsparus HPL plokštės stalviršis leis eksperimentuoti su maisto gamyba ir nesijaudinti dėl žalos; daiktų spintoje po gaminimo galėsite paslėpti visus buities prietaisus (pvz. vyno šaldytuvą, kavinuką ir kt.).

„Mažiau yra daugiau”. Šis architekto Ludwig Mies van der Rohe kūrybos principas puikiai apibūdina EXPLORER virtuvės konceptą – estetišką ir itin patogų. Sužinokite daugiau apie interjero dizainerių Rūtos Kijauskaitės ir Bonetos Jurevičiūtės kurto virtuvės stiliaus privalumus energingoms ir vietoje nenustygstančioms personoms.

GYVENANTIEMS ČIA IR DABAR

Kokia asmenybė mėgautųsi kiekvienu saulėtu rytu EXPLORER virtuvėje? Pop muzikos dievaičio Elton John moto „Gyvenkite kiekvieną sekundę nedvejodami“ įkvepia veikti čia ir dabar – mėgautis spalvingais gyvenimo teikiamais malonumais ir neapsikrauti kasdieniais rūpesčiais. Namų aplinka turi pakylėti džiaugsmą, o ne jį užgožti.

Kita ryški, nepažabojamą aistrą gyventi ir skleistis spinduliuojanti asmenybė – Marilyn Monroe. Šis pop kultūros ikonos įvaizdis, stipriai įsišaknijęs mūsų galvose, neblėsta iki šių dienų.

Ambicingų herojų istorijos kviečia nepasiduoti ir ryžtingai kopti į viršūnę.

Mintyse jau dėlioji kelionės maršrutą? Registruokis individualiai konsultacijai, kuri nuskraidins ten kur panorėsi.

Įsikvėpkite laisve alsuojančioje namų aplinkoje ir atverkite savo vartus į pasaulį. Semkite gyvenimą pilnomis saujomis leisdamiesi paskui svajones, o sugrįžę pasinerkite į EXPLORER komforto zoną – savą virtuvę.