ENTHUSIAST: čia verda gyvenimas

Degi troškimu veikti ir patirti neišdildomų įspūdžių, o žmonių būryje jautiesi lyg žuvis vandenyje? ENTHUSIAST virtuvė šiltai pasitiks visus vertinančius namų šurmulį ir jaukumą. Čia galėsi burti savo draugų ratą ir pasileisti plaukus naujiems atradimams.

Neužmirštamoms akimirkoms

Virtuvė – namų širdis, kurioje pulsuoja gyvenimas. Virtuvės prieblandoje mezgasi atviri pokalbiai, jos tyloje geriame tobulą pirmąją ryto kavą. Čia susitinka ir prie bendro stalo sėda ištisos šeimos kartos. ENTHUSIAST virtuvė puikiai tiks tiek ilgiems draugų pasibuvimams, tiek jaukioms šeimos vakarienėms. Šis stilius leidžia virtuvės erdvę padalinti į tris skirtingas, tačiau viena kitą papildančias zonas:

  • Darbo zona. Atviros lentynos suteikia dinamikos erdvei. Tai gali tapti puikia vieta tavo augalams, meno dirbinių kolekcijai ar kelionių suvenyrams.
  • Bendravimo erdvė. Virtuvės sala pritaikyta įvairiems gyvenimo scenarijams: gaminimui, šeimos susibūrimams, draugų vakarėliams.
  • Svetainė. Minkštasuolis – nuostabi poilsio vieta tiek vaikams, tiek suaugusiems. Čia galėsi prisėsti paskaityti knygą ar pasimėgauti puodeliu kavos.

ENTHUSIAST virtuvė turi daugybę personalizavimo galimybių, apie kurias gali išgirsti plačiau videointerviu su ją kūrusiu interjero dizaineriu Tomu Jasiuliu.

Gyvenantiems atvira širdimi

ENTHUSIAST virtuvės stilius subalansuotas entuziastams, žibančiomis akimis skleidžiantiems optimizmą ne tik virtuvėje, bet ir gyvenime. Gerai žinomi scenos ir ekranų numylėtiniai, tokie kaip Robin Williams, Jim Carrey ar Miley Cyrus – tarsi multiinstrumentalistai, drąsiai naudojantys jiems duotus įrankius – vaizduotę ir kūrybinę energiją. Jų uždeganti motyvacija įkvepia minias ir tūkstančius žmonių už televizijos ekranų.

„Džiaugtis kiekviena akimirka“ – entuziastų moto, primenantis koks nepakartojamas ir neįkainojamas yra gyvenimas. Įprasminkite jį leisdami laiką su artimaisiais ENTHUSIAST virtuvėje ir kurkite prisiminimus ateičiai. Tegyvuoja bendrystė!