Ateities būstas: naujausios tendencijos

Tarp jaunų žmonių į madą grįžta stabilumas. Skirtingos kartos turi labai įvairius gyvenimo įpročius ir poreikius. „Sotheby’s“ ir Kartų kinetikos centro atliktas tyrimas parodė, kad jaunąją kartą labiau domina galimybė turėti nuosavus namus, palyginti su jų pirmtakais tūkstantmečio kartos atstovais, arba milenialsais.

Prognozuojama, kad ateityje namams bus būdinga bendros nuosavybės teisė ir hibridinės erdvės, kur laisvalaikio ir darbo zonos susilies. Argi ne nuostabu?

BŪSTO TENDENCIJOS

Tyrimo duomenimis, beveik kas trečias (27 %) 18–24 metų amžiaus žmogus teigia, kad per ateinančius dvejus metus ketina įsigyti būstą. Tai didelis skaičius kartai, kurios laukia ekonominis nuosmukis. Jauni žmonės, užaugę „interneto laikais“ puikiai valdo staitmeninius įrankius ir dažnai būsto paieškoms naudoja virtualias platformas. Dauguma vadinamosios „Google” kartos pirkėjų (67 %) teigė, kad svarstytų galimybę įsigyti namus naudojantis internetinėmis paslaugomis ar programėle, palyginti su vos 29 % milenialsų.

VIRTUVĖS KIEKVIENO POREIKIAMS

DOMDOM moduliniai virtuvės baldai gaminami laikantis tvarumo reikalavimų ir pritaikomi kiekvienam individualiai. Dizaino komanda įkvėpimo semiasi socialinėse medijose, kad suprastų jaunosios kartos poreikius, skonį ir sudėtingą informaciją apie namų įsirengimą pateiktų lengva ir suprantama forma.

Kaip pagal užsakymą siūtas kostiumas, taip ir DOMDOM virtuvės dizainas prisitaiko prie kiekvieno asmeninių poreikių ir erdvės ypatumų.

TVARUS PASIRINKIMAS

Esame lengvai „apsėsti“ atliekų mažinimo gamyboje, „stimuliuojančio” dizaino, lengvai prižiūrimų paviršių ir dėmesio detalėms. Norime, kad virtuvė iš tolo šauktų: čia verda tvarumo idėjos!

Mes kalbame jūsų kalba: greita gamyba ir pristatymas, demokratiškos kainos, tvarumas ir kokybė. Viskas ko reikia įgyvendinti savą virtuvę. Rinkitės iš 6 DOMDOM virtuvės stilių ir kurkite savo autentišką gyvenimą.