BŪSTO IR BALDŲ RENOVACIJA

ONLINE SEMINARAS

Daugiau apie DOMDOM projektus –
www.domdomhome.com

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ:  BŪSTO IR BALDŲ RENOVACIJA

  ONLINE SEMINARAS

  REGISTRACIJA Į SEMINARĄ:   Daugiau apie DOMDOM projektus –
   www.domdomhome.com

   VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE BALDUS IR ERDVIŲ PLANUS

   Esate pasiruošę suteikti savo būstui naują gyvenimą? Ieškote įkvėpimo ir praktinių patarimų, kaip jį atnaujinti ir pritaikyti savo poreikiams? Prisijunkite į nemokamą nuotolinį DOMDOM patarimų vakarą ir sužinokite kaip gyvenamąją erdvę transformuoti į jaukius ir modernius namus.

   SUŽINOKITE APIE BŪSTO IR BALDŲ RENOVACIJOS EIGĄ JAU DABAR

   Renginio metu išgirsite naudingus patarimus, kaip sutaupyti laiko, pinigų ir energijos vykdant renovaciją ir renkantis baldus. Netrūks įkvėpimo ir kūrybinių idėjų funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus interjero išpildymui. Užsiregistruokite dabar ir pradėkite savo būsto renovacijos kelionę su mūsų ekspertų pagalba.

   REGISTRUOTIS

   D.U.K.

   Interjero dizainerio konsultacijos, matavimai, elektros planų parengimas, 3D vizualizacijos ir video, projektavimas, baldų pristatymas bei montavimas, buitinės technikos ir santechnikos pajungimas, garantinis aptarnavimas.

   Terminas priklauso nuo pasirinktų medžiagų iš kurių bus gaminami baldai. Jis gali svyruoti nuo 6 iki 12 savaičių, o kaikuriais atvejais ir daugiau. Tikslų terminą pateikia DOMDOM dizaineris įvertinęs individualų baldų projektą.

   Dirbame visoje Lietuvoje. Ekspozicinis salonas - Vilniuje. Taip pat konsultuojame nuotoliu.

   Populiariausi stiliai šiuo metu yra HERO bei CREATOR.

   Esant kliento poreikiui kaina gali būti pateikta su pasirinktu buitinės technikos sąrašu. Galima rinktis iš mini, bazinio ir premium arba susikurti individualų.

   Visiems DOMDOM baldams suteikiama 24mėn. garantija.

   Taip, kiekvienas baldų projektas ruošiamas individualiai pagal individualią kliento erdvę.

   Įprastai pirmiausia vyksta konsultacija su DOMDOM dizaineriu. Identifikavus kliento poreikius bei aptarus individualų erdvės išpildymą DOMDOM dizaineris parengia projekto skaičiavimą bei vėliau 3D vizualizaciją. Esant poreikiui atliekamos korekcijos ir pradedama gamyba.

   Baldų pristatymas bei montavimas įeina į projekto kainą.

   Furnitūra: BLUM, Hettich. Plokštės: Kronospan, Skin, SM'art, Gizir, Gentas.