VISI VIRTUVĖS ĮGYVENDINIMO PROCESAI VIENOSE RANKOSE

Virtuvė – tai jūsų gyvenimo projektas! Leiskite pasirūpinti, kad jis vyktų lengvai ir sklandžiai: nuo vizijos iki pilnai veikiančios virtuvės jūsų namuose.

KODĖL VERTA RINKTIS DOMDOM?

Kodėl verta rinktis DOMDOM?

DOMDOM virtuvių stilius kuria profesionalūs lietuvių interjero dizaineriai. Šie stiliai yra įkvėpti naujausių tendencijų ir ilgaamžiškumo derinio bei pritaikyti skirtingiems šiuolaikinių žmonių poreikiams.

Kiekvienas mūsų virtuvių stilius yra lengvai pritaikomas bet kuriems namams personalizuojant virtuvės baldų dydį, formą, spalvas ir medžiagas. Iš viso – net milijonas skirtingų kombinacijų!

Pasinaudoję mūsų vizualizacijų įrankiu savo viziją matysite aiškiai – jums paruošime 3D formato vaizdą, kuris padės suvokti erdves ir nugludinti dizaino sprendimus.

Visi DOMDOM virtuvių baldai yra gaminami Lietuvoje, moduliniu būdu – kiekvienas virtuvės dizaino stilius yra visiškai integruotas kartu su gamybos procesu. Tai užtikrina modernią ir greitą baldų gamybą.

Laikomės tvarumo principų: naudojame elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių, grąžiname šalutinius produktus į gamybos procesą, esame įdiegę atraižų mažinimo sistemą ir tvariai utilizuojame neperdirbamus produktus.

Vykdome net keturis kokybės kontrolės etapus: tiekiamų medžiagų, gamybos, surinkimo ir montavimo procesų kontrolę.

Suteikiame 24 mėnesių garantiją ir galimybę pasinaudoti lizingu.

Atiduokite visus virtuvės projekto rūpesčius į mūsų rankas ir džiaukitės pilnai veikiančia virtuve savo namuose jau po 6 savaičių nuo užsakymo!

KONTAKTAI

KONSTITUCIJOS PR. 18,
LT-09308 VILNIUS

TEL.: +370 603 33044

LABAS@DOMDOMHOME.COM

KONSTITUCIJOS PR. 18, LT-09308 VILNIUS

TEL.: +370 603 33044

LABAS@DOMDOMHOME.COM

PASITARKIME GYVAI

Mes pasirengę jums padėti atrasti savą virtuvę!

Pasitarkime gyvai mūsų salone Vilniuje – kviečiame registruotis į individualias konsultacijas, kurių metu profesionalūs dizaino naujovių konsultantai ir dizaineriai atsakys į visus rūpimus klausimus, padės vizualizuoti jūsų idėjas ir atrasti geriausią virtuvės sprendimą. Konsultacijos vyksta tiek online, tiek gyvų susitikimų metu DOMDOM salone Vilniuje.

Čia jūsų taip pat laukia visų šešių DOMDOM siūlomų virtuvių stilių ekspozicijos, kuriose galite apžiūrėti ir išbandyti medžiagas bei virtuvių funkcionalumus.

Asmeninio pasiūlymo ilgai laukti nereikės. Aptarus individualius jūsų poreikius gyvai arba internetu pateiksime individualų pasiūlymą/us.

DOMDOM

BENDRAUKIME:

BENDRAUKIME:

JŪSŲ PATOGUMUI:


Konsultuojame salone Vilniuje, elektroniniu paštu bei online susitikimų metu


Atvykite į saloną Jums patogiu metu pasižvalgyti, pasitarti bei atsigerti kavos.


Registruokitės iš anksto nemokamai konsultacijai su dizainere pasiūlymo parengimui.


Jeigu turite galimybę prieš konsultaciją rekomenduojame pasiruošti virtuvės erdvės brėžinius arba išmatuoti jos ilgį bei aukštį.


UŽDUOKITE KLAUSIMUS AR Rezervuokite laiką konsultacijai čia: